Draugiškas varžybas su „Sūduva“ „Banga“ sužaidė lygiosiomis

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Marijampolėje „Banga“ žaidė draugiškas rungtynes su „Sūduva“. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jau 10 susitikimo minutę po kelių nesėkmingų „Sūduvos“ gynėjų veiksmų B. Anisas smūgiu iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį iniciatyvą turėjo marijampoliečiai, tačiau turėtų progų neišnaudojo. 15 minutę „Sūduvos“ legionierius C. Tira išbėgo prieš I. Driomovą, tačiau dvikovą laimėjo „Bangos“ vartų sargas. 39 minutę tas pats C. Tira smūgiavo iš 16 metrų, tačiau kamuolys nuskriejo virš vartų. Ir jau visai baigiantis pirmajam kėliniui po gargždiškių klaidos aikštės viduryje atakos smaigalyje atsidūrusio C. Tira bandymą atrėmė I. Driomovas.

Antrojo kėlinio pradžioje savo eilinę progą gavo, tačiau šįsyk išnaudojo C. Tira. Po „Bangos“ klaidos gynyboje marijampoliečių puolėjas laisvas gavo kamuolį keli metrai nuo vartų ir suklaidinęs I. Driomovą išlygino rezultatą.

54 minutę varžovai tik paskutinę akimirką baudos aikštelėje sustabdė B. Anisą. Dar po kelių minučių „Bangos“ futbolininkams nepavyko „uždaryti“ gero N. Hashiguchi perdavimo iš dešiniojo krašto. 71 minutę dar po vieno puikaus N. Hashiguchi perdavimo šeimininkus išgelbėjo vartininkas, sustabdęs „Bangos“ puolėjo reidą. Vos po kelių akimirkų gaisras kilo jau prie „Bangos“ vartų. Du marijampoliečiai išbėgo prieš vieną gynėją ir I. Driomovui net du kartus teko atremti pavojingus smūgius.

Besibaigiant dvikovos laikui atakos ritosi nuo vienų vartų prie kitų, tačiau rezultatas nepakito.

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, E. Stočkūnas, žaidėjas peržiūroje (46′ žaidėjas peržiūroje), D.Padaigis, Y.Pavlyk (75′ V. Antužis), R. Vėževičius (46′ N. Hashiguchi), D. Norvilas (67′ I. Venckus), S. Rakauskas, S. Yoshikawa, B. Anisas (79′ A. Šveistrys), K. Urbaitis (46′ žaidėjas peržiūroje).