„Banga“ patyrė skaudų pralaimėjimą

Jurgitos Riekašienės/FK Banga nuotr. Jurgitos Riekašienės/FK Banga nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 1:5 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“.

Dvikovą sėkmingai pradėjo „Banga“. 8 minutę S. Urbio baudos smūgiu iš kairiojo krašto į baudos aikštelę pasiųstas kamuolys atsitrenkė į žemę ir nusileido vartuose – 1:0. Dar po minutės I. Venckus laimėjo dvikovą prieš Rudinilson, tačiau sukirto kamuolį į vartininką.

Deja, bet vėliau pasipylusios klaidos nubraukė visus pirmųjų minučių pasiekimus.

17 minutę I. Driomovui nepavyko atremti R. Matos Da Silva smūgiuoto kamuolio – 1:1, o besibaigiant kėliniui kauniečiai sėkmingai sužaidė „Bangos: baudos aikštelėje ir P. Otele galva iš arti nukreipė kamuolį į vartus – 1:2.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo kauniečiai ir 62 minutę po „Bangos“ klaidų baudos aikštelėje M. Thuique smūgiu ir kairiojo krašto padidino svečių persvarą iki 1:3.

Per paskutines penkiolika minučių už dvi grubias klaidas „Bangą“ baudė D. Šešplaukis. 75 minutę I. Driomovas nepataikė į kamuolį ir kauniečiui beliko nubėgti ir įridenti jį į tuščius vartus, o per teisėjo kompensuotą laiką D. Šešplaukis užklupo I. Driomovą per toli palikusį vartus ir permetęs vartininką užfiksavo galutinį rezultatą 1:5.

Rungtynių santrauka:

Tomo Tamošausko komentaras:

Banga (Gargždai) – Žalgiris (Kaunas) 1:5 (1:2).

Įvarčiai: 8 min. S. Urbys (Banga); 17 min. R. Matos Da Silva, 42 min. P. Otele, 62 min. M. Thuique, 75 min. ir 90+1 min. D. Šešplaukis (Žalgiris).

Įspėjimai: 65 min. S. Urbys (Banga); 31 min. M. Thuique (Žalgiris).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis (84′ E. Jurjonas), D. Padaigis, O. Aksonov, Y. Pavlyk, E. Stočkūnas (67′ D. Zubauskas), S. Rakauskas, S. Yoshikawa (84′ A. Šveistrys), I. Venckus, K. Urbaitis (67′ R. Vėževičius), S. Urbys (78′ E. Mukanya). Atsargoje liko: K. Smilingis, D. Norvilas.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione balandžio 29 dieną 19 valandą su Vilniaus „Riteriais“.

Primename, kad į šias rungtynes galės atvykti 150 žiūrovų. Jei norite būti tarp laimingųjų – įsigykite abonementą!