„Banga“ antrą kartą pralaimėjo čempionams

Justo Kasparavičiaus nuotr. Justo Kasparavičiaus nuotr.

Ketvirtadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 1:3 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“.

Pirmas pavojingas epizodas prie „Bangos“ vartų buvo sukurtas 14 minutę, kai po aštraus perdavimo iš aikštės gilumos prieš I.Driomovą iššoko H. Videmont. Laimei, vilniečių legionierius smūgiavo netaikliai. 22 minutę tas pats H. Videmont pavojingai smūgiavo galva, tačiau užtikrintai sužaidė I. Driomovas. Deja, 24 minutę „Bangos“ vartininkas nebegalėjo išgelbėti komandos, kai po H. Videmont perdavimo į baudos aikštelę gargždiškiai sužaidė nesėkmingai ir kamuolys atiteko F. Keyremeh, kuris nekliudomas pasiuntė kamuolį į vartus – 0:1.

Praleidusi įvartį „Banga“ kuriam laikui perėmė iniciatyvą ir porą kartų – S. Urbio ir D. Zubausko smūgiais – pagąsdino „Žalgirio“ vartų sargą. Besibaigiant kėliniui dar vieną galimybę iššvaistė H. Videmont.

Sėkmė nuo „Bangos“ nusisuko antrojo kėlinio pradžioje. 49 minutę po kelių rikošetų kamuolys nuo K. Urbaičio įskriejo į „Bangos“ vartus – 0:2.

Be pavojingesnių momentų vykusį kėlinį pagyvino S. Urbio tikslus baudos smūgis iš 20 metrų 74 minutę – 1:2. Deja, intriga išsilaikė tik trejetą minučių – N. Ljublisavljevic smūgiu iš 10 metrų sugrąžino svečiams dviejų įvarčių persvarą – 1:3.

Rungtynių santrauka:

Tomo Tamošausko komentaras:

Banga (Gargždai) – Žalgiris (Vilnius) 1:3 (0:1).

Įvarčiai: 74 min. S. Urbys (Banga); 24 min. F. Keyremeh, 49 min. K. Urbaitis (į savo vartus), 77 min. N. Ljublisavljevic (Žalgiris).

Įspėjimai: 54 min. E. Stočkūnas (Banga), 88 min. J. Bopesu (Žalgiris).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, D. Padaigis, O. Aksonov, E. Stočkūnas, B. Anisas (87′ I. Venckus), S. Yoshikawa, K. Urbaitis (68′ D. Norvilas), S. Urbys (87′ N. Hashiguchi), S. Rakauskas (77′ E. Bračkus), D. Zubauskas (77′ E. Mukanya). Atsargoje liko: K. Smilingis, A. Šveistrys.

Kitas rungtynes „Banga“ vėl žais su Vilniaus „Žalgiriu“. LFF Taurės burtai lėmė, kad abi ekipos susitiks tarpusavyje jau pirmajame etape. Dvikova vyks Vilniuje gegužės 24 dieną 18 valandą.