„Bangos“ kelionė link Taurės baigta

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Pirmadienį Vilniuje „Banga“ LFF taurės šešioliktfinalyje 0:5 pralaimėjo „Žalgiriui“.

Nors „Žalgiriui“ visas rungtynes priklausė iniciatyva, „Banga“ sostinėje sėkmingai laikėsi daugiau nei šešiasdešimt minučių. Gargždiškiai netgi turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, kai 55 minutę S. Raukauskas prasimetęs kamuolį pro gynėją nekliudomas smūgiavo iš 14 metrų. Deja, užtikrintai sužaidė „Žalgirio“ vartų sargas.

„Bangos“ viltis vilniečiai sudaužė per dvi minutes artėjant antrojo kėlinio viduriui. 64 minutę O. Verbickas įspūdingu smūgiu į devyniukę pelnė pirmąjį įvartį, o 66 minutę po J. Tadic perdavimo iš dešiniojo krašto T. Kiš iš arti padvigubino „Žalgirio“ persvarą.

Besibaigiant rungtynėms progą sužibėti gavo „Žalgirio“ legionierius J. Sylvestr. Jis per dešimt minučių dar tris kartus pralaužė gargždiškių gynybą.

Rungtynių santrauka:

Tomo Tamošausko komentaras:

Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai) 5:0 (0:0).

Įvarčiai: 64 min. O. Verbickas, 66 min. T. Kiš, 72, 79 ir 82 min. J. Sylvestr (Žalgiris).

Įspėjimai: 35 min. H. Videmont, 51 min. O. Onazi (Žalgiris), 37 min. E. Stočkūnas, 51 min. D. Norvilas, 54 min. O. Aksonov (Banga).

„Bangos“ sudėtis: K. Smilingis, V. Antužis, D. Padaigis, E. Bračkus, E. Stočkūnas, S. Yoshikawa (68′ B. Anisas), O.Aksonov (78′ K. Žebrauskas), D. Norvilas, S. Urbys (78′ I. Venckus), S. Rakauskas (85′ M. Petrikas), E. Mukanya (68′ K. Urbaitis). Atsargoje liko: I. Driomovas, E. Jurjonas.

Kitas rungtynes „Banga“ žais šeštadienį, gegužės 29 dieną, 15 valandą Alytuje su „Dainava“.