Šiandien - Vakarų Lietuvos derbis Nr.2

FK ,,Banga" Facebook nuotr. FK ,,Banga" Facebook nuotr.

Trečiadienį 17:30 Gargždų miesto stadione „ Banga” susitiks su Klaipėdos „Atlantu”.

Pirmojoje dvikovoje, vykusioje kovo 21 dieną Klaipėdoje, nestigo aistrų. Po to, kai 64 minutę iš aikštės buvo pašalintas S.Shevchuk, o 85 minutę ir A.Staponka, „Banga” rungtynes baigė devyniese prieš vienuolika. Visgi mūsų komanda atlaikė varžovų spaudimą ir iki pat finalinio teisėjo švilpuko išlaikė lygų rezultatą - 0:0.

Po šio susitikimo „Atlantui” ne itin pavyko ir dvikova su „Žalgiriu” (0:4), tačiau vėliau klaipėdiečiai atsitiesė ir nepralaimi jau septynis turus iš eilės. Per tą laiką uostamiesčio ekipa iškovojo keturias pergales (1:0 įveikė „Sūduvą” ir „Šiaulius”, 7:0 „Dainavą” ir 2:0 „Klaipėdos granitą”) ir tris kartus sužaidė lygiosiomis (0:0 su „Trakais”, 2:2 su „Ekranu” ir 1:1 su “Kruoja”).