„Banga“ namie priims šalies čempionus

Justo Kasparavičiaus nuotr. Justo Kasparavičiaus nuotr.

„Bangai“ Optibet A lygoje šiame sezone liko sužaisti šešerias rungtynes. Tris iš šių rungtynių komanda žais spalio mėnesį. Artimiausias išbandymas – jau sekmadienį 15 valandą Gargždų miesto stadione. Į svečius atvyksta Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgiris“.

Šį sezoną „Banga“ ir „Žalgiris“ jėgas išbandė keturis kartus. Visuose susitikimuose pajėgesni buvo čempionai. Optibet A lygoje balandžio 7 dieną Vilniuje po dviejų K. Uzėlos įvarčių antrajame kėlinyje šeimininkai šventė pergalę 2:0, o gegužės 20 dieną „Banga“ neatsilaikė Gargžduose – 1:3. Dar kartą gargždiškiai ir vilniečiai susitiko gegužės 23 dieną Vilniuje, kai į vieną porą suvedė LFF Taurės burtai. „Banga“ užtikrintai gynėsi iki pat antrojo kėlinio vidurio, bet praleidusi pirmąjį įvartį subyrėjo ir galiausiai dvikova baigėsi 0:5. Paskutinė akistata – rugpjūčio 9 dienos Optibet A lygos dvikova Vilniuje. Pirmajame kėlinyje atkakliai vilniečiams priešinusi „Banga“ galiausiai pralaimėjo 0:3.

Pastaruoju metu abi komandos nelabai kuo turi pasidžiaugti Optibet A lygoje. „Banga“ rugsėjo mėnesį patyrė tris pralaimėjimus, „Žalgiris iškovojo vieną pergalę (2:0 prieš Kauno „Žalgirį“), tačiau vėliau du kartus sužaidė lygiosiomis 1:1 (su „Panevėžiu“ ir „Riteriais“) ir patyrė netikėtą pralaimėjimą (1:2) Telšiuose. Geriau „Žalgiriui“ sekėsi Taurės turnyre – ketvirtfinalyje po baudinių serijos įveikę „Sūduva“, vilniečiai trečiadienį savo aikštėje 4:0 „pervažiavo“ „Hegelmann Litauen“ ir pateko į finalą.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.