M. Ruikio ir S. Galdiko vedami „Gargždai“ palaužė „Telšius“

M. Baranausko nuotr. M. Baranausko nuotr.

Trečiąją pergalė „7bet-NKL“ iškovojo „Gargždų“ (3-1) krepšininkai. Eriko Kubiliaus auklėtiniai namuose 79:74 (14:19, 26:23, 23:14, 16:18) įveikė „Telšių“ (2-2) ekipą.

Gargždų komandai Simas Galdikas per 21 minutę pelnė 17 taškų (6/14 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Telšių ekipoje išsiskyrė Deividas Rasys, kurio sąskaitoje – 14 taškų (3/8 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Sužaidus 2 minutes trečiajame kėlinyje, Telšių komanda dar turėjo 4 taškų pranašumą (47:43), tačiau tuomet darbo ėmėsi Gargždų ekipos veteranai.

Taškus pelnė Mantas Ruikis, tritaškį smeigė Mindaugas Stašys, taikliais metimais prisidėjo S. Galdikas ir Marius Runkauskas ir po to paties M. Ruikio tritaškio su pražanga „Gargždai“ susikrovė 10 taškų persvarą (59:49). Vis tik kėlinio pabaigoje Andriaus Globio ir Mantvydo Žukausko taškai kiek sumažino svečių deficitą (56:63).

Lemiamą ketvirtį spurtu 6:0 pradėjusi Telšių komanda sumažino skirtumą iki minimalaus (62:63). Likus žaisti 3 minutėms dvitaškį su pražanga pelnė D. Rasys ir po ilgo laiko išvedė „Telšių“ ekipą į priekį (74:72), tačiau į tai tritaškiu atsakė M. Ruikis, S. Galdikas pelnė taškus su nesportine varžovo pražanga ir persvara vėl buvo Gargždų komandos pusėje (79:74). Per likusį laiką svečiams sumažinti deficito nepavyko ir pergalę šventė „Gargždai“.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (3/9 trit., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Simas Galdikas 17 (6/14 dvit., 5/7 baud., 7 atk. kam.), Arvydas Kačinas 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Benas Ilevičius 10 (2/4 trit.), Marius Runkauskas 9 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Ernestas Bružas 7.

„Telšiai“: Deividas Rasys 14 (3/8 dvit., 2/5 trit., 11 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Edgaras Stanionis (1/5 trit.) po 13, Andrius Globys 12 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Ignas Razutis (1/7 trit., 9 rez. perd.), Mindaugas Norkus (3/9 dvit., 5 atk. kam.) po 8.