Savaitgalį „Gargždų pramogos“ sužaidė geriausias sezono rungtynes

Asociatyvi Futsal.lt nuotr. Asociatyvi Futsal.lt nuotr.

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo 9-ojo turo kovos. Popietę buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose užtikrintas pergales šventė svečiai.

„Gargždų pramogos“ Šiauliuose susirėmė su FK „Saulės krašto“ komanda ir nors aikštės šeimininkai pirmi pelnė įvartį, tačiau Gargždų komanda sužaidė fantastiškas rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 7:1.

„Saulės kraštas“ pirmavo nuo trečios minutės, kuomet pasižymėjo Darius Jankauskas, bet per mažiau nei dešimt minučių Valdas Pocevičius įmušė du įvarčius ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

„Gargždų pramogoms“ dar geriau sekėsi antrajame kėlinyje. Aurimas Skurdelis per pirmas kelias minutes pelnė dublį, o komandos kapitonas V. Pocevičius net neįpusėjus antrajam kėliniui į savo asmeninę sąskaitą įsirašė „hat-tricką“.

Puikų savo pasirodymą „Gargždų pramogos“ užbaigė Justo Vainikaičio ir Deivido Lukošiaus įvarčiais bei trimis taškais savo kišenėje.

FK „Saulės kraštas“ 1:7 „Gargždų pramogos“

3’ [1:0] Darius Jankauskas

8’ [1:1] Valdas Pocevičius

12’ [1:2] Valdas Pocevičius

21’ [1:3] Aurimas Skurdelis

22’ [1:4] Aurimas Skurdelis

29’ [1:5] Valdas Pocevičius

35’ [1:6] Justas Vainikaitis

40’ [1:7] Deividas Lukošius