Gargždų „Pramogos“ vakar nepasidavė Jonavos „Vikingams“ – sužaidė lygiosiomis

S.K. Gargždų taškas iliustr. S.K. Gargždų taškas iliustr.

Vakar, sausio 19 d., 21 val., Gargždų miesto Policijos salėje vykusiose rungtynėse Gargždų „Pramogos“ prieš Jonavos „Vikingus“ ir su jais sužaidė lygiosiomis (4:4).

Gargždų komanda šiose rungtynėse net tris kartus turėjo vytis varžovus. Pirmajame kėlinyje dukart rezultatą lygino po D. Lukošiaus ir Š. Skulskio įvarčių. Antrajame kėlinyje svečiai dviem greitais įvarčiais atitrūko (4:2), tačiau persvara džiaugėsi ne ilgai. E. Dusevičius vos per minutę du kart smūgiavo tiksliai ir vėl atstatė lygybę (4:4). Iki rungtynių pabaigos vyko atkakli kova, kur arčiau pergalės buvo „Pramogų“ komanda, tačiau kelios puikios progos liko neišnaudotos labai sėkmingai sužaidus jonaviškių vartų sargui.

Gargždų „Pramogos“ 4 : 4 Jonavos „Vikingai“

9‘ [0 : 1] Jonas Ulberkis

11‘ [1 : 1] Deividas Lukošius

19’ [2 : 1] Šarūnas Skulskis

19’ [2 : 2] Lukas Sipavičius

26’ [2 : 3] Paulius Osauskas

27‘ [3 : 3] Egidijus Dusevičius

27’ [4 : 3] Egidijus Dusevičius

27’ [4 : 4] Šarūnas Činikas