Įspūdinga: didžiulį deficitą ketvirtajame kėlinyje likvidavę „Gargždai“ pavogė pergalę iš „Šilutės“

BC Gargždai nuotr. BC Gargždai nuotr.

Vasario 12 d. dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionato savaitės rungtynėse iškovojo kovotojų charakterį pademonstravę „Gargždai“.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai svečiuose 71:69 palaužė „Šilutės“ krepšininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Likus 9 minutėms iki rungtynių pabaigos „Šilutė“ turėjo itin saugų 16 taškų pranašumą (58:42) ir atrodė, jog pasieks lengvą pergalę, tačiau „Gargždai“ nepalūžo.

Svečiai surengė įspūdingą atkarpą 25:9, o Marius Runkauskas tolimu šūviu likus 51 sekundei išlygino rezultatą (67:67).

Kitoje atakoje Jeremiah Culveris dvitaškiu persvėrė rezultatą (69:67), tačiau neilgam: tritaškiu atsakė Mantas Ruikis ir likus 20 sekundžių „Gargždai“ pirmą kartą nuo antrojo kėlinio buvo priekyje (70:69).

Netrukus Mykolas Dieninis prametė tritaškį, o prie baudos metimų linijos pasiųstas Marius Runkauskas realizavo tik antrąjį metimą (71:69) bei paliko šansą šeimininkams, bet J. Culverio dvitaškis skriejo pro šalį.

Gargždų ekipos gretose išsiskyrė Dovydas Romančenko, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 12 taškų (4/5 dvit., 4/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo M. Runkauskas, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.