Puikus stalo tenisininkės Auksės Gecevičiūtės pasirodymas Lietuvos suaugusiųjų čempionate

Asmeninio albumo nuotr. Asmeninio albumo nuotr.

Kovo 26–27 d. Druskininkų sporto komplekse vyko Lietuvos suaugusių stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo pajėgiausi Lietuvos stalo tenisininkai (32 moterys ir 32 vyrai).

Iškovojusi pirmąją vietą pirmajame Lietuvos stalo teniso čempionato etape, Klaipėdos rajono sportininkė Auksė Gecevičiūtė (Lietuvos reitinge 3 vieta) gavo teisę varžytis II etapo varžybose.

Varžybų pradžia Sporto centro stalo tenisininkei susiklostė sėkmingai. Pirmąjį susitikimą Auksė rezultatu 4:0 laimėjo prieš L. Grigorukaitę, o antrajame susitikime po labai atkaklios kovos 4:3 nugalėjo jaunių Baltijos šalių Top 10 čempionę K. Ivanauskaitę. Kovoje dėl medalių mūsų sportininkė susitiko su Vilniaus atstove E. Jankauskiene, tačiau teko pripažinti varžovės pranašumą rezultatu 1:4. Bendroje įskaitoje mūsų sportininkė užėmė 5–8 vietą.

Dvejetų rungtyse Auksei sekėsi geriau. Moterų dvejetų rungtyje A. Gecevičiūtė su G. Šišanovaite iškovojo 3-ąją vietą, o mišrių dvejetų rungtyje poroje su Rimu Lesiv po atkaklių kovų taip pat buvo iškovota 3-ioji vieta.