Gargždiškių pasiekimai Lietuvos dziudo ir sambo čempionatuose

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Gargždų Sporto centro auklėtiniai dalyvavo Lietuvos dziudo ir sambo čempionatuose. Prienuose vykusiame Lietuvos dziudo jaunučių čempionate puikiai pasirodė Arminas Beržinis. Jaunas ir perspektyvus sportininkas pirmą kartą dalyvavo tokio rango varžybose ir svorio kategorijoje iki 56 kg iškovojo trečiąją vietą.

Tuo tarpu Druskininkuose vyko Lietuvos sambo suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi šalies sportininkai. Sunkiausioje virš 98 kg svorio kategorijoje Ignas Puškorius iškovojo sidabro medalį, o moterų varžybose svorio kategorijoje iki 72 kg Audra Norvilaitė taip pat pelnė sidabro medalį.

Sportininkus treniruoja treneriai Jonas Tilvikas ir Akvilė Titorenko.