Pirmąjį kėlinį net 3 įvarčius pelnę taškiečiai, antrajame – patyrė pralaimėjimą

Sandros Ivanauskės nuotr. Sandros Ivanauskės nuotr.

Lietuvos Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistas antrojo pusfinalio antrosios rungtynės. Jose po permainingos kovos rezultatu 5:3 triumfavo šalies čempionai „Kauno Žalgirio“ žaidėjai, kurie antrą kartą įveikė Gargždų „Pramogas“ ir Futsal A lygos finale žais su Jonavos „Vikingais“.

Gargžduose vykusiose rungtynėse greitų įvarčių įmušta nebuvo, bet šeimininkai jau artėjant pertraukai sugebėjo sužaisti fantastišką atkarpą – per dvi minutes dublį pelnė Donatas Surblys, o dar vieną įvartį pridėjo Genaras Samsonik.

Taip „Pramogos“ susikrovė trijų įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki pat pertraukos.

Antrajame kėlinyje pabudęs „Kauno Žalgiris“ sugebėjo greitai rezultatą sušvelninti. Savo komandos įvarčių sąskaitą 22 minutę atidarė Deividas Reimaris, o po kelių minučių brazilas Jandersonas varžovų pranašumą sumažino iki minimumo.

Įpusėjus kėliniui „status quo“ atstatė brazilas Kairo, o ne ilgai trukus kitas brazilas Wesley pirmą kartą šiose rungtynėse į priekį išvedė „Kauno Žalgirį“.

Persvarą įgijusi Kauno komanda jos nepaleido, o pačioje rungtynių pabaigoje ją dar padidino – rungtynes uždarė tikslus Alberto Voskunovičiaus smūgis.

Tokiu būdu „Kauno Žalgiris“ tęs čempionų vardo gynybą, o kaip ir minėjome, finale jų lauks Jonavos „Vikingai“.

Rezultatas:

Gargždų „Pramogos“ 3 : 5 „Kauno Žalgiris“

15‘ [1 : 0] Donatas Surblys

15’ [2 : 0] Genaras Samsonik

16’ [3 : 0] Donatas Surblys

22’ [3 : 1] Deividas Reimaris

24’ [3 : 2] Janderson

31’ [3 : 3] Kairo

34’ [3 : 4] Wesley

39’ [3 : 5] Albert Voskunovič