Žemaitijos derbis Gargžduose baigėsi „Bangos“ pralaimėjimu

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

„Optibet A lygos“ 22-ojo turo rungtynės sužaistos Gargžduose, kur sirgaliai galėjo išvysti Žemaitijos derbį. Atkakliame mače Telšių „Džiugas“ palaužė Gargždų „Bangą“ bei aukščiausiame šalies divizione varžovus nugalėjo pirmą sykį – susitikimas baigėsi rezultatu 1:0 (0:0).

Vienintelę progą pirmajame kėlinyje gargždiškiai susikūrė neprabėgus nė minutei, kai pavojų kėlęs Vilius Piliukaitis privertė dirbti naująjį varžovų vartų sargą Simone Moschiną.

Kėliniui įpusėjus, Motiejus Burba kamuolį pasiuntė į baudos aikštelę, kur Viniciusas Ribeiro atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau komandą gelbėjo Mantas Bertašius. Tas pats tandemas po kelių epizodų sukūrė dar vieną pavojingą momentą – greitoje atakoje brazilas dar sykį neįveikė varžovų vartininko.

60-ąją minutę po gero Konstantino Šulco skerso perdavimo galva smūgiavo Karolis Laukžemis, bet S. Moschinas sužaidė užtikrintai. 71-ąją minutę pavojų jau kitoje aikštės pusėje kėlė V. Ribeiro bei M. Burba, bet kamuolys prariedėjo šalia vartų linijos.

Kiek vėliau baudos smūgį efektingai išnaudojo Nuno Pereira, savo meistriškumą demonstruoti turėjo M. Bertašius. 79-ąją minutę Karolis Žebrauskas vienu perdavimu perskrodė visą telšiškių gynybą, prie kamuolio suskubęs Ignas Venckus savosios progos neišnaudojo.

82-ąją minutę kamuolį iš užribio į žaidimą labai greitai sugrąžino Edwardas Sarpongas, o aktyviai rungtyniavęs M. Burba nuginklavo priešininkų vartų sargą.

Gargždiškiai bandė kilti į šturmą, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. Po „Optibet A lygos“ 22-ojo turo rungtynių „Džiugas“ su 17 taškų šiek tiek atsiplėšė nuo paskutiniosios vietos bei rikiuojasi devintas, tuo tarpu „Bangos“ klubas savo kraityje turi 22 taškus bei žengia 6-oje pozicijoje.