Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Bangos“ nesėkmių serija tęsiasi

(1 balsas)
,,Banga" pamiršo pergalių skonį. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr. ,,Banga" pamiršo pergalių skonį. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr.

Pirmadienį Klaipėdos centriniame stadione vyko „SMScredit.lt A lygos“ 21-ojo turo varžybos, kuriose susitiko Gargždų „Banga“ ir Klaipėdos „Atlantas“. Rezultatu 3:1 pergalę šventė aikštės šeimininkai.

13-ąją rungtynių minutę 11 metrų baudinio nerealizavo uostamiesčio ekipos žaidėjas Marius Papšys. Pirmasis kėlinys baigėsi 0:0.

Antrajame kėlinyje griuvo „Bangos“ gynyba – varžovams kamuolį į vartus pavyko pasiųsti net tris kartus. Įvarčius pelnė Evaldas Razulis (59 minutė), Edgaras Žarskis (70 minutė), Ovidijus Verbickas (87 minutė).

Po dviejų minučių kamuolį į vartus pasiuntė Gargždų ekipos žaidėjas Valerijus Makijevas, tačiau tai buvo tik paguodos įvartis.

Po 21 rungtynių „Banga“ su 23 taškais yra 8 turnyrinės lentelės vietoje, „Atlantas“ su 33 taškais – penktas.

Rugpjūčio 10 dieną 21 val. Gargžduose „Banga“ susitiks su Panevėžio „Ekranu“.