Apmaudi „Bangos“ nesėkmė Vilniuje

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

Sekmadienį Vilniuje „Banga“ apmaudžiai 1:2 pralaimėjo „Žalgiriui“.

Pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo iniciatyvą ir keletą kartų prie M. Bertašiaus vartų kilo nemenki gaisrai. Tiesa, arčiau įvarčio buvo gargždiškiai. 24 minutę vilniečius tik paskutinę akimirką išgelbėjo vartininkas, atrėmęs I. Venckaus smūgį iš kelių metrų, o 35 minutę po puikaus V. Magdušausko perdavimo niekieno netrukdomas V. Paulauskas iš kelių metrų smūgiavo greta vartų.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Žalgiris“ pasinaudojo „Bangos“ klaidomis gynyboje. 60 minutę po kampinio gargždiškiai netoli išmušė kamuolį ir po O. Verbicko perdavimo L. Antal iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

79 minutę „Bangai“ pavyko rezultatą išlyginti. Po N. Žebrausko perdavimo iš dešiniojo krašto V. Piliukaitis galva pasiuntė kamuolį į tinklą. Netrukus gargždiškiai turėjo dar porą progų pasiųsti šeimininkus į nokdauną, tačiau lemiamomis akimirkomis pritrūkdavo tikslumo.

85 minutę „Banga“ liko mažumoje, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas A. Lara.

Kai jau atrodė, kad gargždiškiams pavyks išsaugoti lygiąsias, krito apmaudus įvartis. Paskutinę rungtynių minutę pakėlus kampinį šeimininkai laimėjo oro dvikovą ir kamuolys atiteko G. Matulevičiui, kuris smūgiu iš kelių metrų dar kartą nuginklavo M. Bertašių.

Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.

David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai) 2:1 (0:0)

Įvarčiai: 60 min. L. Antal, 90+4 min. G. Matulevičius (Žalgiris); 79 min. V. Piliukaitis (Banga).

Įspėjimai: 28 min. D. Norvilas, 64 min. A. Lara, 73 min. Cesinha (Banga).

Pašalinimas: 85 min. (už antrą geltoną kortelę) A. Lara (Banga).

„Bangos“ sudėtis: M. Bertašius, N. Žebrauskas, A. Lara, J.Januševskij, K. Shults (90+4′ K. Pliuškys), Cesinha (86′ V. Antužis), M. Ramanauskas, D. Norvilas, V. Magdušauskas, I. Venckus (68′ R. Vėževičius), V.Paulauskas (68′ V. Piliukaitis).  Atsargoje liko: L. Grinkevičius, K. Smilingis, M.A ndrejev, E. Kirjanov, A. Sousa, P. Srėbalius.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione rugsėjo 15 dieną 18:25 su „Panevėžiu“.