„Bangos“ ir „Kauno Žalgirio“ mūšis Kaune baigėsi lygiosiomis

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

Šeštadienį Kaune Dariaus ir Girėno stadione „Banga“ 1:1 sužaidė su vietos „Žalgiriu“.

Rungtynės gargždiškiams prasidėjo nesėkmingai. Jau 6 minutę kairiuoju kraštu prasiveržęs O. Kayode iš aštraus kampo nuginklavo M. Bertašių. Vėliau kauniečiai turėjo dar keletą pavojingų atakų, o didžiausia grėsmė kilo 26 minutę, kai F. Černych iš kelių metrų nepataikė į vartus.

32 minutę rezultatyvią ataką surengė „Banga“. Baudos aikštelės priegose kamuolį gavęs V. Magdušauskas atliko puikų perdavimą į kraštą A. Sousai. „Bangos“ legionierius priartėjo prie šeimininkų vartų ir meistrišku smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai komandos apsikeitė pavojingais smūgiai. Galingą F. Černych smūgį iš 17 metrų atrėmė M. Bertašius. Netrukus įtampa kilo prie šeimininkų vartų, kai galimybę smūgiuoti iš baudos aikštelės gavo V. Magdušauskas. Deja, kamuolys skriejo greta vartų.

43 minutę fortūna nusišypsojo „Bangai“, kai po tolimo J. Tamimi smūgio kamuolys atsimušė į virpstą ir grįžo į aikštę.

Antrajame kėlinyje pavojingų epizodų buvo gerokai mažiau. Jei 54 minutę galimybės neišnaudojo A. Sousa, kairiuoju kraštu išbėgęs prieš šeimininkų vartininką, tačiau nesugebėjęs jo įveikti, tai 86 minutę „Bangą“ gelbėjo M. Bertašius, atrėmęs O. Kayode bandymą iš baudos aikštelės prieigų.

Rungtynių santrauka – TOPsport A lyga YouTube kanale.

David Afonso komentaras – TOPsport A lyga YouTube kanale.

Žalgiris (Kaunas) – Banga (Gargždai) 1:1 (1:1)

Įvarčiai: 6 min. O. Kayode (KŽ); 32 min. A. Sousa (Banga).

Įspėjimai: 18 min. A. Hernandez, 45+1′ min. V. Armanavičius (KŽ) 45+1 min. J. Januševskij, 64 min. P. Srėbalius, 72 min. N. Žebrauskas, 81 min. A. Sousa, 90+2 min. B. Šatkus (Banga).

„Bangos“ sudėtis: M. Bertašius, N. Žebrauskas, B. Šatkus, J. Januševskij, A. Lara, K. Shults, M. Ramanauskas, D. Norvilas, V. Piliukaitis (17′ A. Sousa, 87′ Cesinha), P. Srėbalius (74′ I. Venckus), V. Magdušauskas. Atsargoje liko: L. Grinkevičius, K. Smilingis, M. Ambrazaitis, M. Andrejev, J. Juozapavičius, K. Pliuškys, R. Vėževičius.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Marijampolėje spalio 27 dieną 16 valandą su vietos „Sūduva“.