„Taškiečiai“ įveikė „Kuršius“

(1 balsas)
Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

„Gargždų Pramogos-Taškas“ futbolininkai paskutinėse pirmenybių turo rungtynėse pranoko FK „Kuršius“ rezultatu 5:3. Tačiau neklydo ir kretingiškiai, kurie įveikė Plungės komandą. Abi komandos Klaipėdos regiono LFF III lygos pirmenybėse surinko po 45 taškus, o nugalėtojui išaiškinti prireiks papildomų rungtynių.

Rungtynėse su FK „Kuršiai“, 28 minutę, pirmieji įvartį praleido gargždiškiai, tačiau nesutriko ir šiose svarbiose varžybose gana greitai, 35 minutę, po Ž.Stirbio įvarčio rezultatą išlygino. O per likusias kėlinio 10 minučių dar tris kartus pasiuntė kamuolį į „Kuršių“ komandos vartus: 38 minutę – G.Ratkus, 43 minutę – M.Šiaulytis ir 45 minutę – Ž.Stirbys.

Po pertraukos svečiams rezultatą pavyko sušvelninti (4:2). 68 minutę E.Bračkus tolimu gražiu įvarčiu įtvirtino „taškiečių“ pranašumą (5:2). Rungtynėms baigiantis, „Kuršiams“ pavyko dar kartą rezultatą sušvelninti, tačiau pergale rezultatu 5:3 džiaugėsi gargždiškiai.