Marijampolės "Sūduva" atvyksta į kovą

(1 balsas)

xx

Futbolo fanams savaitės pradžia bus kupina emocijų. Antradienį 18 val. Gargždų miesto stadione "Bangos" futbolo komanda susitiks su marijampoliečių futbolo klubu "Sūduva".

Gargždiškiai šį sezoną dar neiškovojo pergalės prieš šią komandą: balandžio 14-ą dieną susitikime nusileido rezultatu 1:2, o birželio 1-ą dieną išvykoje Marijampolėje rungtyniavusi "Banga" pralaimėjo tokiu pat rezultatu - 1:2.

"Sūduva" po pertraukos iškovojo jau tris pergales - sutriukšino "Dainavą","Kruoją" ir "Ekraną". Gargždiškiams pastaruoju metu sekėsi kur kas prasčiau: mačuose su ,"Kruoja" ir "Ekranu" pralaimėta.

Rungtynių pertraukos metu sirgalių laukia staigmena - šią vasarą išpopuliarėjusios reperių grupės "GRGstan" pasirodymas.