Gargždų „Ledžinga“ mėgaujasi pergalėmis

Asociatyvi zemaitijosledas.lt nuotr. Asociatyvi zemaitijosledas.lt nuotr.

Spalio mėnesį startavusiose Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas" Mažosios taurės varžybose Gargždų „Ledžinga" kolkas žengia be pralaimėjimų. Komanda pelnė tris pergales iš trijų galimų: rezultatu 7:4 įveikė Klaipėdos HC „Klaipėda-2" ledo ritulininkus, 2:1 palaužė Klaipėdos „Toras" ekipą bei 2:1 nugalėjo Plungės „Vanagus".

Pastarosiose varžybose netrūko įtemptos kovos ir šiurkštaus žaidimo. Nors gargždiškiams ir teko ne mažai laiko praleisti ant nubaustųjų suolo, tai nesutrukdė komandai sužaisti sėkmingai. Pirmąjį įvartį antrajame kėlinyje pelnė Paulius Bigenis. Rezultatą besibaigiant antrajam kėliniui padvigubino Kęstutis Grimalis. Plungiškiai rezultatą sušvelnino tik trečio kėlinio pabaigoje, tačiau ir spausdami gargždiškius priešininko zonoje, rezultato išlyginti nesugebėjo.

Kitos varžybos – gruodžio 15-ąją (pirmadienį). 22 val. Gargždų „Ledžingos" ekipa jėgas išbandys su Šilutės „Šilutė" komanda. Gruodžio 22-ąją gargždiškiai susitiks su turnyrinės lentelės lyderiais – Mažeikių „Smūgis" komanda.

Gargždų „Ledžingos" antroji komanda dalyvauja Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas" Didžiosios taurės varžybose. „Ledžinga-2" jau sužaidė 4 rungtynes, iš kurių pelnė 1 pergalę. Rezultatu 6:2 gargždiškiai įveikė Plungės LRK ledo ritulininkus, bet nusileido dviem klaipėdiečių komandoms bei Kretingos „Grifas" ekipai. Komanda kovas čempionate pratęs jau po Naujųjų metų – sausio 5 d.