Vakar, dar neprašvitus, rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai vėl išvyko į rajono gyvenvietes, kuriose eismo dalyviams buvo dalijami atšvaitai ir šviesą atspindinčios liemenės. Šį kartą buvo pasirinktos Ketvergių ir Dituvos gyvenvietės.
Dalindami šias apsaugos priemones pareigūnai aiškino jų svarbą tamsiu paros metu, gyventojai buvo raginami neužmiršti užsisegti atšvaito ar užsivilkti liemenės. Daugiausia šių saugos priemonių buvo išdalinta prie mokyklų, nes pastebėta, kad nemažai moksleivių atšvaitų vis dar nesegi.
Pareigūnai atkreipė dėmesį, kad Ketvergiuose eismo dalyviai yra drausmingesni ir dauguma jų eidami keliu tamsos paros metu jau turi atšvaitus. Kiek prastesnė padėtis yra Dituvoje, kurioje dar ne visi supranta šių saugumo priemonių svarbą.
Panašios prevencinės priemonės bus organizuojamos nuolat ir eismo dalyviai, neturintys tamsiu paros metu atšvaito ar liemenės, bus traukiami administracinėn atsakomybėn.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Ieškomas be žinios dingęs nepilnametis Gabrielius
25 gegužės 16, Penktadienis 14:03 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Sulaikytas pajūrio pareigūnas, disponavęs dideliu kiekiu narkotinių medžiagų
25 gegužės 13, Antradienis 11:06 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Klaipėdos rajono pareigūnai operatyviai išaiškino kelias vagystes – pavogtas lauko kepsnines savininkai atgaus iki vasaros sezono pradžios
25 gegužės 09, Penktadienis 13:25 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Tarnybinių Klaipėdos apskrities VPK šunų mokymai virto dviem ikiteisminiais tyrimais
25 gegužės 08, Ketvirtadienis 11:24 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Klaipėdos rajone motociklas rėžėsi į namo sieną – sužalota moteris
25 gegužės 05, Pirmadienis 14:26 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 933 svečiai (-ių) ir narių nėra