„Ledžingai“ pelnyti dar vienos pergalės nepavyko

Asociatyvi J.Blagnio nuotr. Asociatyvi J.Blagnio nuotr.

Pirmadienį vyko „Žemaitijos ledo" Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko turnyrinės lentelės kaimynės – Gargždų „Ledžingos" ir Klaipėdos „Toro" ekipos. Istoriškai šių komandų dvikovos baigdavosi nors ir minimalia, bet visada Gargždų „Ledžingos" pergale. Pirmo rato rungtynėse minimalia persvara pergalę šventė gargždiškiai rezultatu 1:2.

Antrosios ekipų rungtynės prasidėjo nuo lengvo „Ledžingos" įvarčio jau pirmąją kėlinio minutę, kai po „puikaus" „Toro" vartininko J.Makarevičiaus perdavimo A.Varnelis lengvu mostu siunčia ritulį į klaipėdiečių tuščius vartus. Dar po minutės klaipėdiečiai liko žaisti keturiese.
     „Ledžinga" kiekybinės persvaros neišnaudojo, o nuo nubaustųjų suolelio grįžęs T.Motijauskas savo klaidą ištaiso siųsdamas ritulį į Gargždų komandos vartus. Rezultatas po pirmo kėlinio – 1:1.
     Antrajame kėlinyje primetę greitesnį tempą „Toras" pelno dar du įvarčius. Abiejuose pasižymėjo M.Garbonis. Rezultatas po antro kėlinio – 1:3.
Trečiajame kėlinyje „Ledžinga" gavo progą rezultatui švelninti, kai „Toras" liko aikštėje trise, bet klaipėdiečiai atsilaikė ir išlaikė sau naudingą rezultatą iki rungtynių pabaigos.
     Klaipėdos „Toras", iškovoję pirmą pergalę prieš gargždiškius, pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą.