„Gargždų pramogos“ – Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių finale

(2 balsai)
Asociatyvi Gerdos Muldarytės nuotr. Asociatyvi Gerdos Muldarytės nuotr.

Vakar vykusiame pusfinalyje „Gargždų pramogos" po atkaklios kovos rezultatu 4:0 dar kartą šį sezoną parklupdė Klaipėdos „Nautica" ekipą ir pateko į Klaipėdos miesto I lygos salės futbolo pirmenybių finalą. Priminsime, kad komandos neseniai rungtyniavo ir LFF salės futbolo taurės varžybose, kuriose gargždiškiai taip pat nugalėjo rezultatu 4:1.

Rungtynės prasidėjo aukštu tempu ir nuo pat pradžios netrūko aštrių momentų. Kėliniui įpusėjus A.Staponka buvo neleistinai pargriautas baudos aikštelėje, o baudos smūgį užtikrintai atliko K.Urbaitis. Antrajame kėlinyje, sužaidus apie 10 minučių, T.Tamošauskas prasiveržė dešiniu kraštu, o jo perdavimą „uždarė" E.Bračkus. Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos K.Urbaitis stipriu smūgiu nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui, o paskutinėmis sekundėmis pergalę įtvirtino A.Šlušnio įvartis.
     Komanda dėkoja atvykusiems gargždiškiams už palaikymą.

Vasario 28 d. 19.15val. „Gargždų pramogos" finale kovos su „Klaipėdos Universitetas" komanda.
     Rungtynės vyks Klaipėdos žaidimų ir sporto salėje (adresas: Taikos pr. 61, Klaipėda, šalia „McDonald's").