• JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

Triuškinanti pergalė prieš Šiaulius

(4 balsai)

banga pries siaulius

Nors penktadienio ir 13 mėnesio dienos kombinacija dažnai nieko gero nežada, gargždiškių komandai tokie skaičiai  lėmė sėkmę. "Banga" neužleido Šiaulių "Šiauliams" savo įprastos šeštosios pozicijos ir įveikė priešininkus rezultatu 3:0.

Varžybų pradžioje abi komandos kovojo petys į petį, tačiau praėjus 30 min. "Banga" pradėjo perimti iniciatyvą į savo pusę. Kėlinio pabaigoje netikėtai buvo pelnytas pirmas įvartis, "Šiaulių" komandos žaidėjas K. Gusočenko įmušė kamuolį į savo komandos vartus.
Antrajame kėlinyje "Bangos" žaidėjai sumušė dar du įvarčius. 63 minutę įvartį pelnė A. Staponka, o 89 minutę Ž.Banys smūgiu iš 20 metrų trečią kartą pasiuntė kamuolį į svečių vartus - 3:0.
Po šios pergalės "Banga" vis stipriau įsikuria šeštoje vietoje - prieš šiauliečius turi ir trijų taškų persvarą, ir pranašumą tarpusavio rungtynėse.

Kitas rungtynes "Banga" žais rugsėjo 17 dieną 17 valandą Tauragėje su "Tauru".