Nuo pat ryto Gargždų socialinių paslaugų centro durys neužsidaro – kaip ir kiekvieną sykį, visų susidomėjimo sulaukė tradicinė centro organizuojama rankdarbių paroda-mugė.
Originalių rankdarbių ieškantys pirkėjai, kaip pasakojo Socialinių paslaugų centro darbuotojos, plūstelėjo jau iš pat ryto.
Čia galima pasigrožėti ir įsigyti pačių įvairiausių daiktų: Velykų dekoracijų ir mielų akcentų, atvirukų, rankų darbo muilo, keramikos dirbinių, pintų krepšių, papuošalų, paveikslų, veltinio gaminių, dekupažo technika puoštų knygų skirtukų ir kitų grožybių.
Visi darbeliai su meile gaminti Socialinių paslaugų centro lankytojų, kuriems talkino atsidavusios ir idėjų nestokojančios įstaigos darbuotojos.
Velykinė mugė Socialinių paslaugų centre (Sodo g. 1) veiks šiandien, ketvirtadienį, iki 16 val. ir rytoj, penktadienį, nuo 9 iki 16 val.
Taip pat Gargždų socialinių paslaugų centras kviečia kovo 31 d. 12 val. atvykti į Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią, kur vyks Šv. Mišios bei Gargždų socialinių paslaugų centro suaugusių asmenų su negalia darbų parodos „Akvarelinė gamta“ atidarymas.
Ritos Rapalienės nuotraukos:
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/5329-gyventojai-plusta-i-socialini-paslaug-centro-velykin-mug#sigProGalleriae4e17c79be
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Unikalioje parodoje – gyva Lietuvos buriavimo istorija: kas iš tiesų slypi už nematytų kadrų, kurie palies kiekvieną?
25 liepos 02, Trečiadienis 15:54 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Futbolo klubo „Banga“ istorija – muziejaus ekspozicijoje
25 birželio 06, Penktadienis 14:42 Paskelbtas Aktualijos
-
Paroda apie kalbininką ir rezistentą Juozą Laboką keliauja po rajono bibliotekas
25 gegužės 23, Penktadienis 13:04 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Kviečiame aplankyti kilnojamąją parodą „Lietuvos dvarų parkai: praeitis ir šiandiena“ Gargždų krašto muziejuje
25 gegužės 05, Pirmadienis 15:03 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Etnografinių lauko tyrimų svarba regionų botaninei įvairovei atskleisti
25 balandžio 16, Trečiadienis 14:26 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 574 svečiai (-ių) ir narių nėra