„Bangai“ nepavyko įveikti kėdainiečių gynybos

Šeštadienį „Banga" Kėdainiuose buvo priversta pripažinti šeimininkų pranašumą.

Iš protokolo. Nevėžis (Kėdainiai) – Banga (Gargždai) 1:0 (1:0).
Teisėjas - S. Melnikovas (Vilnius)
Įvartis: 18 min. T. Markevičius (Nevėžis)
Įspėti: 90+1 min. D. Lastauskas (Nevėžis); 18 min. J. Adamas, 66 min. A. Butkus, 84 min. E. Drąsutis, 90+2 min. K. Urbaitis (Banga)
„Bangos" sudėtis: E.Jonaitis, S.Urbys, A.Šlušnys (12' I.Jurgutis, 55' K.Kelpšas), A.Ivanauskas, M.Gudauskas, A.Bačanskis (26' S.Jurkus), A.Butkus, J.Adamas, K.Urbaitis, E.Drąsutis, A.Staponka. Atsargoje: I.Driomovas, M.Eitutis, D.Pačkauskas, I.Slušnys.

„Bangos" žaidimui pirmajame kėlinyje įtaką padarė traumos. Vietoje A.Bačanskio ir A.Šlušnio į aikštę teko bėgti S.Jurkui ir I.Jurgučiui.
18 minutę šeimininkai po T.Markevičiaus smūgio galva išsiveržė į priekį. 30 minutę gerą galimybę atstatyti pusiausvyrą turėjo S.Jurkus, tačiau iš arti nepataikė į vartus.
     Antrajame kėlinyje „Banga" turėjo iniciatyvą ir ne vieną galimybę pasiųsti kamuolį į varžovų vartus, tačiau progos liko neišnaudotos. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo šeimininkų pergalę 1:0.

Kitas rungtynes „Banga" žais Gargždų miesto stadione balandžio 12 dieną 14 valandą su Pakruojo „Kruoja-2".