Jungtinės Tautos šių metų gegužės 4-10 dienomis paskelbė saugaus eismo savaitę, kurios tikslas atkreipti dėmesį į neatidėliotiną poreikį geriau apsaugoti vaikus keliuose. Šios savaitės metu visi eismo dalyviai, o ypač mažieji – vaikai, turėtų atkreipti dėmesį į tai, ar keliauja laikydamiesi Kelių eismo taisyklių.
Vakar Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos biuro ir VTB Prevencijos skyriaus bendruomenės pareigūnai vykdė akciją „Mink pedalus saugiai“, kurios metu dėmesys buvo skiriamas dviračių vairuotojams. Kai kurie buvo tik įspėti apie tai, kokį pažeidimą padarė, su kitais buvo bendraujama saugaus eismo tema, jie galėjo užduoti rūpimus ir aktualius klausimus.
Gegužės 7-8 dienomis pareigūnai planuojama ir toliau vykdyti panašias akcijas, nes atšilus orams gatvėse padaugėja dviratininkų. Beje, daugiau kaip pusė eismo įvykių, kuriuose nukenčia dviratininkai, įvyksta dėl jų pačių neatsargumo, t. y. Kelių eismo taisyklių reikalavimų nesilaikymo.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Gegužės 28-osios kriminalinė Klaipėdos AVPK suvestinė
25 gegužės 29, Ketvirtadienis 16:39 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Ieškomas be žinios dingęs nepilnametis Gabrielius
25 gegužės 16, Penktadienis 14:03 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Sulaikytas pajūrio pareigūnas, disponavęs dideliu kiekiu narkotinių medžiagų
25 gegužės 13, Antradienis 11:06 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Klaipėdos rajono pareigūnai operatyviai išaiškino kelias vagystes – pavogtas lauko kepsnines savininkai atgaus iki vasaros sezono pradžios
25 gegužės 09, Penktadienis 13:25 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Tarnybinių Klaipėdos apskrities VPK šunų mokymai virto dviem ikiteisminiais tyrimais
25 gegužės 08, Ketvirtadienis 11:24 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 869 svečiai (-ių) ir narių nėra