Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Strategai“ įveikė viešo kalbėjimo baimę

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Gerdos Muldarytės nuotrauka. Gerdos Muldarytės nuotrauka.

Dauparų jaunimas nuo šiol viešas kalbas rėš dar drąsiau. Dauparų jaunimo klubas „Strategai“ iš projekto „Atgaiva kūnui, protui ir sielai“ lėšų pasikvietė lektorių, „Gyvenimo Guru“ įkūrėją Paulių Naujoką, kuris vedė paskaitą „Drąsiai įveik viešo kalbėjimo baimę“.

 

Paulius Naujokas – tai pirmasis žmogus Klaipėdoje dar 2009 metaisįkūręs viešo kalbėjimo klubą „Šnekučiai“, vėliau šį klubą pertvarkė į tarptautinį klubą „Toastmasters Klaipėda“. Per šiuos 5 metus sukaupta daug patirties sakant ekspromtines ir pasiruoštas kalbas, atliekant įvairius kalbos ir kūno lavinimo pratimus.

Dauparuose mokymai vyko tris valandas. Paskaitos dalyviai į viešą kalbėjimą išmoko pažvelgti, kaip į galimybę reikštis ir realizuoti save. Be to, mokymai davė labai daug peno apmąstymams apie save.

 

Renginio akimirkos – Gerdos Muldarytės nuotraukose:

 

 

Paveikslėlių galerija

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,