Paaiškėjo Lietuvos seniūnijų žaidynių stalo teniso varžybų prizininkai

(4 balsai)
Varžybų dalyviai. Sporto centro nuotr. Varžybų dalyviai. Sporto centro nuotr.

Sekmadienį Priekulėje vyko VIII-osios Lietuvos seniūnijų žaidynių I etapo stalo teniso varžybos. Jose dalyvavo 5 Klaipėdos rajono seniūnijų komandos: Gargždų, Sendvario, Dovilų, Priekulės ir Endriejavo.

Komandą sudarė trys žaidėjai: du vyrai ir viena moteris. Varžybos buvo žaidžiamos rato sistema. I vietą laimėjusi komanda iškovojo teisę atastovauti Klaipėdos rajonui zoninėse II etapo varžybose, kurios vyks rugsėjo mėnesį Palangoje.

Po tris valandas trukusių kovų paaiškėjo varžybų nugalėtojai ir prizininkai. Trečiąją vietą iškovojo Sendvario komanda, kurios garbę gynė Jurgita Kazlauskienė, Kęstutis Dvarionas ir Jevgenij Fiodorov. Antroji vieta atiteko Endriejavo seniūnijos komandai, kurią atstovavo Rasa Lapaitė, Rimantas ir Šarūnas Genčiai. Nugalėtojais šiose varžybose tapo Gargždų seniūnijos stalo tenisininkai. Laimėję visus keturis susitikimus gargždiškiai pasidabino aukso medaliais. Gargždų komandoje žaidė Danutė Kuncienė, Feliksas Žemgulys ir Gytis Kasperavičius.

Primename, kad birželio 20 dieną Kretingalėje Klaipėdos rajono seniūnijos varžysis kitose rungtyse: krepšinio, futbolo, tinklinio, virvės traukimo, šachmatų, šaškių, smiginio ir seniūnų trikovės varžytuvėse.