„Banga“ sezoną užbaigė pergale ir iškovojo bronzos medalius

(3 balsai)
Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Šeštadienį Gargždų miesto stadione „Banga" pergale 2:1 prieš „Trakus-2" baigė 2015 metų LFF I lygos sezoną.

Praėjusį sekmadienį bronzos medalius užsitikrinusi „Banga" paskutinėse sezono rungtynėse tik dar kartą patvirtino, kad ne veltui atsidūrė tarp trijų pajėgiausių I lygos ekipų. Nors 30 minutę R.Kliukoit gražiu smūgiu iš 18 metrų išvedė svečius į priekį, antrajame kėlinyje gargždiškiai gana greitai atstatė pusiausvyrą, kai po K.Urbaičio perdavimo vienas prieš varžovų vartininką L.Žukauską išbėgo S.Urbys. 57 minutę dar po vieno puikaus K.Urbaičio perdavimo A.Bačanskis gavo progą išbandyti savo jėgas su L.Žukausku ir sužaidė užtikrintai – 2:1.

Vėliau „Banga" turėjo dar ne vieną galimybę padidinti persvarą, tačiau ir to, kas buvo išnaudota, pakako pergalingam finišui.

2015 metų sezone „Banga" I lygoje užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalius. Pirmąją vietą užėmė Jonavos „Lietava", o antrąją – Vilniaus „Žalgiris-B".
     Rungtynių įrašas – futbolo.tv.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Trakai-2 (Trakai) 2:1 (0:1).

Gargždų m. stadionas, 500 žiūrovų. Teisėjas – D. Rumšas (Palanga).

Įvarčiai: 48 min. S. Urbys, 57 min. A. Bačanskis (Banga); 30 min. R. Kliukoit (Trakai-2).

Įspėti: 90 min. A. Šlušnys (Banga); 33 min. M. Leonavičius (Trakai-2).

„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, S.Jurkus, A.Šlušnys, T.Dargužas (76' P.Lotužys), D.Padaigis, S.Urbys, A.Butkus, D.Pačkauskas, K.Urbaitis, E.Drąsutis (46' I.Jurgutis), A.Bačanskis. Atsargoje liko: E.Jonaitis, M.Kura, M.Lukas, R.Raštutis, J.Skuodas.