Vyko Sporto centro taurės stalo teniso varžybos

Sporto centro nuotrauka. Sporto centro nuotrauka.

Savaitgalį Klaipėdos rajono BĮ sporto centro salėje vyko atviros stalo teniso varžybos Sporto centro taurei laimėti. Jose dalyvavo 22 stalo tenisininkai iš Gargždų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Salantų ir Kaliningrado.

Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 8 pogrupius. Sportininkai, pogrupyje užėmę pirmą-antrą vietas, pateko į finalinį 16-tuką, kuriame varžybos vyko dviejų minusų sistema su visų vietų išaiškinimu. Tas, kas pogrupyje užėmė 3-iąją vietą, pateko į paguodos turnyrą, kuriame 6 sportininkai sužaidė rato sistema ir taip išsiaiškino nugalėtoją, kuriuo tapo salantiškis Kazys Stankus.

Finaliniame 16-tuke vyko atkaklios kovos, po kurių paaiškėjo nugalėtojas ir prizininkai. Trečią vietą iškovojo svečias iš Kaliningrado Olegas Muchamedjarovas, kuris nelengvoje kovoje įveikė klaipėdietį Renatą Guščiną.

Dvikovoje dėl nugalėtojo vardo susitiko Gargždų sportininkė Auksė Gecevičiūtė ir svečias iš Šilutės Karolis Pundinas. Po labai atkaklios kovos rezultatu 3:2 pergalę iškovojo šilutiškis.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais.