Šalies futbolo bendruomenė pagerbė metų geriausius. Ketvirtadienio vakarą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) apdovanojimų šventėje Vilniuje taures ir medalius atsiemė šalies vyrų, moterų, senjorų pirmenybių prizininkai, geriausi žaidėjai, treneriai ir kiti. Taurė buvo įteikta ir Pirmoje lygoje trečiąją vietą užėmusiai Gargždų "Bangos" komandai.
Padėkos ilgamečiams rinktinės nariams
Sostinės Belmonto pramogų komplekse susirinko Lietuvos futbolo regionų, klubų atstovai ir žaidėjai, kitos žinomos futbolo asmenybės.
LFF prezidentas Julius Kvedaras apžvelgė prabėgusius futbolo metus ir apdovanojo futbolui nusipelniusius žmones.
Išskirtinai pagerbti daugelį metų Lietuvos rinktinei atidavę ir karjeras pabaigę žaidėjai: 82 rungtynes nacionalinėje komandoje sužaidęs Deividas Šemberas ir 50 kartų rinktinei atstovavęs Robertas Poškus. ĮTaip pat pagerbti užsienyje gyvenantys Tomas Danilevičius ir Tomas Žvirgždauskas, kurie negalėjo atvykti į ceremoniją.
Specialių padėkų taip pat sulaukė kelis dešimtmečius futbolu gyvenanti Drąsuolė Bielevičiūtė ir ilgametis legendinio „Žalgirio" rėmėjas, šalies rinktinės vadybininkas Leonas Mickus.
Snaiperis prizo atskrido iš Danijos
Didžiausia vakaro intriga buvo 2015 metų geriausiųjų rinkimų nugalėtojų paskelbimas.
51-ąjį kartą surengtuose geriausio šalies futbolininko rinkimuose laimėjo 21 metų „Aalborg" klubo puolėjas Lukas Spalvis. Jis pats dalyvavo ir atsiemė prizą - 1000 eurų vertės „hummel" čekį. Atvykti į Vilnių iš Olborgo futbolininkui padėjo ilgalaikis LFF partneris kelionių agentūra „West Express".
Geriausiu Lietuvos čempionate išrinktas 28 įvarčiais pasižymėjęs Marijampolės „Sūduvos" atakų lyderis Tomas Radzinevičius. Jam įteiktas Cristiano Ronaldo prekinio ženklo „CR7" prizas - 500 eurų čekis.
Perspektyviausiu žaidėju pripažintas „Trakų" klubo snaiperis Davidas Aršakianas, o treneriu - „Trakų" komandą iki antrosios vietos atvedęs Valdas Urbonas. Jie ir kiti individualių nominacijų laureatai dovanų gavo „Sharp" muzikinius centrus.
Nugalėtojų paradas - pasikartojantis
Trečius metus iš eilės ant čempionų pakylos žengė Vilniaus „Žalgirio" komanda. Valdo Dambrausko treniruojama ekipa šiemet vėl įtikinama persvara laimėjo „SMSCredit.lt A lygą", o taip pat apgynė LFF taurės nugalėtojų vardus.
Tiesa, vilniečiai gavo tik vieną individualų prizą – gražiausiu įvarčių šį sezoną pripažintas legendinį Marco van Basteną priminęs legionieriaus iš Kroatijos Andro Švrljugos smūgis į „Trakų" vartus iš aštraus kampo.
„Trakų" futbolininkai džiaugėsi pirmais sidabro medaliais, o bronzą antrą sezoną paeiliui atsiemė Klaipėdos „Atlantas", kuris išplėšė šią poziciją tik paskutinių sezono rungtynių pabaigoje.
Antrajame šalies divizone - Pirmoje lygoje - auksu po trijų metų pertraukos pasidabino varžybų senbuvė Jonavos „Lietavos" komanda, kuriai net 30 įvarčių pelnė Laurynas Stonkus. Antrą vietą iškovojo jaunoji „Žalgirio B" ekipa, o trečioje pozicijoje liko su gausiu aistruolių palaikymu į lygą grįžusi Gargždų „Banga".
Eilinį kartą - jau vienuoliktą - moterų futbolo A lygos čempionų taurę į viršų kėlė Šiaulių „Gintros Universiteto" komanda. Už jų nugaros šiemet liko tos pačios ekipos, kaip ir pernai - Kauno „LSU-Žara" ir Vilniaus MFA „Žalgiris".
Senjorų pirmenybėse abejose amžiaus grupėse triumfavo Kauno atstovai, o medalius taip pat gavo vilniečiai ir šiauliečiai. Tarp jų - ir nemažai garsių veidų turinti „Prelegentų" ekipa.
2015 metų Lietuvos futbolo sezono laureatai
Masinio futbolo asociacijos metų futbolo širdies apdovanojimai:
Metų masinio futbolo iniciatyva: „Goethe Institut Litauen" (už bendrą projektą „2:0 vokiečių kalbos naudai")
Metų masinio futbolo lyderis: Martynas Karpavičius
Metų futbolo savanoriai: Edgaras Daukšys ir Giedrė Zinkevičiūtė
Metų moterys už futbolą: Miglė Ivanauskienė ir Šarūnė Ališauskienė
2015 m. Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionatas:
I vieta: Šiaulių „Gintra-Universitetas"
II vieta: Kauno „FM-Žara"
III vieta: Vilniaus MFA „Žalgiris"
Perspektyviausia žaidėja: Vaida Aliukonytė (Vilniaus MFA „Žalgiris")
Geriausia vartininkė: Greta Kaselytė (Šiaulių „Gintra-Universitetas")
Geriausia gynėja: Ugnė Šmitaitė (Kauno „LSU-Žara")
Geriausia saugė: Dovilė Gailevičiūtė (Šiaulių „Gintra-Universitetas")
Geriausia puolėja: Liucija Vaitukaitytė (Kauno „LSU-Žara")
Rezultatyviausia žaidėja (24 įvarčiai): Sonata Vanagaitė (Šiaulių „Gintra-Universitetas")
Geriausia žaidėja: Vestina Neverdauskaitė (Šiaulių „Gintra-Universitetas")
(Prizus įsteigė "Sharp")
2015 m. Lietuvos senjorų (35 m. ir vyresnių) pirmenybės:
I vieta: Kauno „Virpstas"
II vieta: Vilniaus „Prelegentai"
III vieta: Šiaulių „Tigrai"
2015 m. Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) mažojo futbolo pirmenybės:
I vieta: Kauno "Kaunas"
II vieta: Šiaulių VFK „Šiauliai"
III vieta: Vilniaus FK „Seimas"
2015 m. Lietuvos futbolo federacijos Pirma lyga:
I vieta: Jonavos „Lietava"
II vieta: Vilniaus „Žalgiris B"
III vieta: Gargždų „Banga"
Korektiškiausia komanda: Vilniaus „Žalgiris B"
Rezultatyviausias žaidėjas (30 įvarčių):
(Prizą įsteigė "Sharp")
Laurynas Stonkus (Jonavos „Lietava")
2015 m. LFF „SMSCredit.lt A lygos" čempionatas:
I vieta: Vilniaus „Žalgiris"
II vieta: FK „Trakai"
III vieta: Klaipėdos „Atlantas"
Rezultatyviausias žaidėjas (28 įvarčiai):
(Prizą įsteigė "Sharp")
Tomas Radzinevičius (Marijampolės „Sūduva")
Korektiškiausia komanda: FK „Trakai"
Gražiausias sezono įvartis: Andro Švrljuga (Vilniaus „Žalgiris")
2015 m. geriausias Lietuvos pirmenybių treneris:
(Prizą įsteigė "Sharp")
Valdas Urbonas (Trakų „Trakai")
2015 m. perspektyviausias Lietuvoje žaidžiantis jaunasis futbolininkas:
(Prizą įsteigė "Sharp")
David Aršakian (Trakų „Trakai")
2015 m. geriausias Lietuvoje žaidžiantis futbolininkas:
(Prizą įsteigė "CR7")
Tomas Radzinevičius (Marijampolės „Sūduva")
2015 m. geriausias Lietuvos futbolininkas:
(Prizą įsteigė "hummel", atvykti padėjo "West Express")
Lukas Spalvis („Aalborg" BK, Danija)
Taurės įteikimo "Bangai" akimirkos – V. Knyzelio/LFF.lt nuotraukose:
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/7209-gargzd-bangai-iteikta-taure#sigProGalleria79454eb355
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
„Banga“ kviečia į akistatą su „Panevėžiu“ Gargždų miesto stadione
25 gegužės 20, Antradienis 10:34 Paskelbtas Sportas
-
„Banga“ Šiauliuose neatsilaikė prieš varžovų spaudimą
25 gegužės 19, Pirmadienis 11:35 Paskelbtas Sportas
-
Gargždiškė Rasa Liutikienė – įvertinta kaip Nusipelniusi Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotoja
25 gegužės 09, Penktadienis 13:12 Paskelbtas Aktualijos
-
TOPsport A lyga: Gargžduose – 11-ojo turo dvikova tarp „Bangos“ ir „Sūduvos“
25 gegužės 06, Antradienis 09:32 Paskelbtas Sportas
-
Istorinė pergalė: „Banga“ pirmą kartą įveikė „Žalgirį“
25 gegužės 05, Pirmadienis 09:57 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 552 svečiai (-ių) ir narių nėra