Tarp moterų uždarų patalpų A lygos prizininkių – „Banga“

V.Knyzelio/LFF.lt nuotr. V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.

„LSU-Žara” ir Gargždų „Banga“ užėmė prizines vietas Lietuvos moterų futbolo uždarų patalpų A lygoje, skirtoje Vasario 16-ajai dienai pažymėti.

Pirmadienį Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne ir manieže buvo sužaistos paskutinio turo dvejos iš trijų rungtynių. Kauno „LSU-Žara” 5:0 nugalėjo Šiaulių „ŠSG-FA-Akmenė SC“ ir iškovojo antrą vietą.

Tuo tarpu Šiaulių „Gintra-Universitetas” 8:2 įveikė  Gargždų „Banga“ komandą. Gargždiškėms buvo įteikta 3-ios vietos taurė ir medaliai.

Paskutinės rungtynės įvyks sekmadienį Vilniuje, kur susitiks Lietuvos merginų U-15 rinktinė ir Vilniaus MFA „Žalgiris”.

V turo statistika

Vasario 22 d. (pirmadienis)

NFA aikštynas ir maniežas

„Gintra-Universitetas”– „Banga“ 8:2 (6:1)

Teisėjas – U. Veprauskas

Įvarčiai: T. Kozyrenko – 4, S. Vanagaitė, S. Veličkaitė – po 2 („Gintra – Universitetas”); L. Gedminaitė, T. Baličeva – po 1 („Banga“)

„LSU-Žara” – “ŠSG-FA-Akmenės SC” 5:0 (2:0)