„Banga“ pasiekė pirmąją pergalę

fkbanga.lt nuotr. fkbanga.lt nuotr.

Du tikslūs A.Bačanskio smūgiai LFF I lygos antrojo turo varžybose Šiauliuose lėmė „Bangos“ pergalę prieš Kelmės „Kražantę“ rezultatu 2:0.

Išretėjusiomis gretomis į Šiaulius nuvykusi „Banga“ nuo pirmųjų rungtynių minučių nukreipė savo dėmesį į varžovų vartus. 4 minutę M.Kura iš 18 metrų smūgiavo greta vartų, dar po kelių minučių E.Vainoro baudos smūgiu siųstą kamuolį sugavo „Kražantės“ vartų sargas. Dar kartą šeimininkų vartininkui teko paplušėti 20 minutę, kai tik krintant pavyko atremti E.Vainoro baudos smūgį.

Kelmiškiai gerokai rečiau lankėsi „Bangos“ baudos aikštelės prieigose, tačiau 28 minutę K.Urbaičiui tik paskutinę akimirką pavyko nutraukti pavojingą D.Medžiaušio prasiveržimą.

Lemtingomis tapo paskutinės penkiolika pirmojo kėlinio minučių. 32 minutę E.Vainoras arti varžovų baudos aikštelės perėmė kamuolį ir perdavė jį A.Bačanskiui. „Bangos“ puolėjas suklaidino gynėją ir užtikrintai įveikė vartų sargą. Dar po šešių minučių jau pats A.Bačanskis pasinaudojo neužtikrintu šeimininkų žaidimu ir suklaidinęs du gynėjus bei vartininką padvigubino gargždiškių persvarą.

Antrajame kėlinyje „Kražantė“ bandė perimti iniciatyvą, tačiau niekaip neprasibraudavo prie „Bangos“ vartų. Įpusėjus kėliniui žiūrovai išvydo vienintelius du pavojingus epizodus. 70 minutę, kilus sumaiščiai prie „Kražantės“ vartų, E.Vainoro smūgiuotą kamuolį tik paskutinę akimirką nuo vartų linijos atmušė gynėjas. Po poros minučių jau kelmiškiai privertė jaudintis „Bangos“ gerbėjus, kai prasiveržęs dešiniuoju kraštu D.Medžiaušis smūgiavo greta virpsto.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione balandžio 8 dieną 19.30 val. su Radviliškio „Lokomotyvu“.

Iš protokolo. Kražantė (Kelmė) – Banga (Gargždai) 0:2 (0:2)

Gytarių dirbtinės dangos aikštė, 200 žiūrovų. Teisėjas – L. Gedvila (Šilutė).

Įvarčiai: 32, 38 min. A.Bačanskis (Banga).

Įspėjimai: 57 min. A. Renusas (Kražantė).

„Bangos“ sudėtis: M.Galdikas, D.Padaigis, M.Bitinas, K.Urbaitis, M.Gudauskas, E.Vainoras (81' T.Vitkauskas), A.Butkus, G.Žukauskas,  M.Kura, E.Drąsutis (59' A.Lukošius), A.Bačanskis. Atsargoje liko: K.Smilingis, I.Jurgutis.