„Bangai“ namuose – šaltas dušas

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Penktadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 1:2 nusileido Radviliškio „Lokomotyvui“.

Nuo pirmųjų minučių gerokai ilgiau už varžovus kamuolį kontroliavusi „Banga“ niekaip nerado kelių prie svečių vartų. Tuo tarpu „Lokomotyvui“ sėkmingai baigėsi jau pirmoji kiek grėsmingesnė ataka. K.Urbaitis nutraukė Radviliškio ekipos bandymą skersuoti kamuolį į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsitrenkė D.Padaigiui į ranką ir arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo I.Šapola – 0:1.

Po keliolikos minučių panaši bėda nutiko ir svečiams – M.Gudauskas skersavo į baudos aikštelę, o kamuolys nuo radviliškiečio kojos atšoko į ranką. K.Urbaitis tiksliu smūgiu nuo vienuolikos metrų atžymos rezultatą išlygino – 1:1.

Antrajame kėlinyje „Banga“ visiškai persikėlė į svečių aikštės pusę, tačiau pavojingų momentų nebuvo daug. 63 minutę K.Urbaičio smūgį iš dešiniojo krašto atrėmė vartininkas, tačiau nei vienas „Bangos“ žaidėjas nesuskubo prie atšokusio kamuolio. 65 minutę K.Urbaitis tiksliu perdavimu vieną prieš varžovų vartininką pasiuntė A.Bačanskį, tačiau „Bangos“ puolėjas nesugebėjo pergudrauti R.Grižo. O po keliolikos sekundžių pasitvirtino nerašytas futbolo dėsnis – „neįmuši tu, įmuša tau“. Radviliškiečiai surengė kontrataką ir perdavimą iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę bandęs nutraukti D.Padaigis nukreipė kamuolį į savus vartus – 1:2.

„Banga“ paskutines keliolika minučių praktiškai įsikūrė prie „Lokomotyvo“ vartų, tačiau užtikrintai žaidęs svečių vartų sargas R.Grižas atrėmė visus gargždiškių bandymus.

Menka paguoda gargždiškiams buvo tik po ilgos pertraukos vėl į aikštę sugrįžęs komandos kapitonas Aurelijus Staponka.

Rungtynių santrauka – futbolo.tv.

Kitas rungtynes „Banga“ žais balandžio 15 dieną, penktadienį, 19.30 val. Gargždų miesto stadione su Kretingos „Minija“.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Lokomotyvas (Radviliškis) 1:2 (1:1).

Įvarčiai: 40 min. K.Urbaitis (iš 11 m) (Banga); 29 min. I.Šapola (iš 11 metrų), 66 min. D.Padaigis (Banga, į savo vartus) (Lokomotyvas).

Įspėjimai: 47 min. M.Ligeika (Lokomotyvas); 89 min. D.Padaigis (Banga).

„Bangos“ sudėtis: M.Galdikas, D.Padaigis, M.Bitinas, K.Urbaitis, M.Gudauskas, E.Vainoras (46' S.Urbys), A.Butkus, G.Žukauskas,  M.Kura, E.Drąsutis (46' A.Lukošius), A.Bačanskis (66' A.Staponka). Atsargoje liko: K.Smilingis, I.Jurgutis, P.Lotužys.