
Pasibaigė Klaipėdos rajono senjorų krepšinio pirmenybės. Turnyre panoro dalyvauti keturios komandos: „Ąžuolas“ (vad. D. Kazlauskas), „Stumbras“ (vad. R. Eringis), „Spartakas“ (vad. R. Mikalauskas) ir „Gargždų sporto centras“ (vad. M. Žukauskas).
Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Pasibaigus grupės varžyboms, paaiškėjo komandų poros, kovosiančios dėl apdovanojimų. Dėl III vietos susitiko „Stumbro“ ir „Ąžuolo“ , o dėl I vietos – „Gargždų sporto centro“ ir „Spartako“ komandos. Rungtynėse dėl III vietos geriau sekėsi „Ąžuolo“ vyrams, kurie savo trenerės Vilmos Baltuonienės vadovaujami jau nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį ir pelnytai nugalėjo Endriejavo „Stumbrus“ rezultatu 76:52. Intrigos nebuvo ir finalinėse rungtynėse. Jau pačioje rungtynių pradžioje Sporto centro penketukas pasiuntė varžovus į nokdauną išsiverždami į priekį 16:0. Visas rungtynes „Spartako“ senjorai bandė atsitiesti, tačiau tą dieną geriau sekėsi „Gargždų sporto centro“ žaidėjams ir jie pelnytai nugalėjo rezultatu 111:72. Nugalėtojų komandoje žaidė: V. Marcinkevičius, A. Mineikis, A. Žemgulis, S. Bakšinskis, G. Ratkus, A. Galinskas, K. Andrijauskas ir R.Šveikauskas.
Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, o žaidėjai – atminimo medaliais. Taip pat buvo išrinkti ir specialiais prizais apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. Jais tapo „Stumbro“ komandos žaidėjas D. Puidokas, „Ąžuolo“ – D. Malakauskas, „Spartako“ – D. Ūselis ir „Gargždų sporto centro“ – A. Mineikis. Dar vienas specialus prizas buvo įteiktas vyriausiam varžybų dalyviui – S. Bakšinskiui.
Sporto centras dėkoja visų komandų vadovams, žaidėjams, dalyvavusiems pirmenybėse ir tikisi, kad kitais metais Klaipėdos rajono veteranų pirmenybėse pareikš norą dalyvauti daugiau komandų.
Sporto centro nuotraukos:
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/8269-paaiskejo-veteran-krepsinio-turnyro-nugaletojai#sigProGalleriab1c4abca76
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Prie Gargždų komandos jungiasi D. Gailius
25 rugpjūčio 18, Pirmadienis 12:10 Paskelbtas Sportas
-
Nepaisant bankroto ir skolų: Gargždai ruošiasi LKL sugrįžimui
25 rugpjūčio 13, Trečiadienis 12:14 Paskelbtas Sportas
-
Senjorams – papildomos privalomojo sveikatos draudimo garantijos
25 rugpjūčio 01, Penktadienis 16:07 Paskelbtas Sveikata
-
LKL Valdyba suteikė licenciją „Gargždų“ komandai
25 liepos 10, Ketvirtadienis 17:28 Paskelbtas Sportas
-
„Neptūno” priekinę liniją stiprina gargždiškis D. Tarolis
25 liepos 07, Pirmadienis 17:52 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 528 svečiai (-ių) ir narių nėra