„Bangos“ merginos pelnė trečiąją pergalę

(1 balsas)
Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Bangos“ merginos moterų A lygos penktojo turo dvikovoje rezultatu 4:1 (1:0) įveikė Kauno „LSU-Žara“ ekipą.

Aktyviai nuo susitikimo pradžios žaidusios „Bangos“ merginos jau trečią minutę galėjo išsiveržti į priekį, tačiau kaunietėms pavyko neįtikėtinai išsigelbėti po sumaišties baudos aikštelėje ir kelių smūgių į vartus. Netrukus nuo varžovių pabėgusi L.Gedminaitė pavojingai smūgiavo į vartų kampą, tačiau viešnių vartininkė smūgį atrėmė.

22 minutę T.Baličeva permetė kamuolį E.Petrauskaitei ir „Bangos“ krašto saugė, išbėgusi prieš vartininkę, pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:0.

Baigiantis pirmajam kėliniui arti tikslo buvo T.Baličeva, bet po jos smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį.

Į klausimą „kas laimės?“ mūsų merginos atsakė jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje. 52 minutę po G.Bitkerytės perdavimo iš kairiojo krašto L.Gedminaitė padvigubino persvarą, o 59 minutę ta patį L.Gedminaitė, pabėgusi viena prieš vartininkę, padidino „Bangos“ pranašumą iki 3:0. 66 minutę E.Petrauskaitė įspūdingu smūgiu iš 20 metrų ketvirtą kartą pasiuntė kamuolį į kauniečių vartus – 4:0.

Dvikovos pabaigoje viešnioms pavyko surengti kontrataką dešiniuoju kraštu ir sušvelninti rezultatą – 4:1.

Kitas rungtynes „Bangos"“ merginos žais Gargždų miesto stadione gegužės 29 dieną 14 valandą prieš Vilniaus „MFA Žalgirį“.

Iš protokolo. Gargždų „Banga “ – Kauno “LSU-Žara” 4:1 (1:0).

Gargždų m. stadionas, 60 žiūrovų. Teisėjas - L. Gerulaitis (Gargždai).

Įvarčiai: 22 ir 66 min. E. Petrauskaitė, 52 ir 59 min. L. Gedminaitė (Banga); 87 min. L. Kovalčiuk (LSU-Žara).

Įspėtos: 38 min. L. Kovalčiuk, 51 min. K. Vaičiulaitytė (LSU-Žara).