„Bangos“ merginos iškovojo sunkią pergalę

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Bangos“ merginos moterų A lygos septintojo turo dvikovoje po atkaklios kovos rezultatu 2:1 palaužė Šiaulių ŠSG-FA-Akmenės SC.

Jau pačioje dvikovos pradžioje puikią galimybę turėjo L.Gedminaitė, kai po tolimo E.Petrauskaitės perdavimo suklaidino gynėją ir smūgiavo iš baudos aikštelės. Deja, užtikrintai sužaidė viešnių vartininkė, nukreipusi kamuolį už galinės linijos. 34 minutę L.Gedminaitė gavo antrą progą pasigalynėti su šiauliečių vartininke. Po P.Narbutaitės perdavimo „Bangos“ puolėja išbėgo viena prieš vartus palikusią viešnių vartininkę ir aukšta trajektorija pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:0.

Baigiantis pirmajam kėliniui L.Gedminaitė, po E.Petrauskaitės perdavimo iš dešiniojo krašto, dar kartą atsidūrė viena prieš vartininkę, tačiau po smūgio kamuolys nuskriejo tiesiai į šiaulietės rankas.

Antrasis kėlinys prasidėjo „gaisrais“ prie mūsų vartų. Po galingo viešnių baudos smūgio kilo sumaištis „Bangos“ baudos aikštelėje, tačiau šiaulietės nepasinaudojo atsiradusia galimybe. Gargždiškės atsakė dviem aštriomis atakomis dešiniuoju kraštu, tačiau E.Petrauskaitės smūgiai tikslo nepasiekė.

81 minutę „Banga“ suklydo gynyboje ir viešnių puolėja išbėgo prieš A.Mikalauskytę. Laimei, šiaulietė smūgiavo tiesiai į mūsų vartininkę. Tačiau jau po minutės rezultatas tapo lygus. Viešnių futbolininkė A.Klevečkaitė smūgiavo iš 35 metrų ir kamuolys perskriejęs „Bangos“ vartininkę nusileido mūsų vartuose – 1:1.

Viešnių džiaugsmas truko lygiai minutę – L.Gedminaitė dar kartą buvo pasiųsta prieš jungtinės ekipos vartininkę ir ją suklaidinusi pasiuntė kamuolį į tuščius vartus – 2:1. Baigiantis rungtynių laikui, „Bangos“ merginos turėjo dar porą galimybių įtvirtinti pergalę, tačiau pakako ir to, kas buvo padaryta iki tol.

Kitas rungtynes „Bangos“ merginos žais birželio 12 dieną (sekmadienį) 14 valandą Jonavoje su vietos „EOS-Aušra“.

Iš protokolo. Gargždų „Banga“ – Šiaulių ŠSG-FA-Akmenės SC 2:1 (1:0).

Gargždų m. stadionas, 50 žiūrovų.

Įvarčiai: 34 min. ir 83 min. L.Gedminaitė (Banga); 82 min. A.Klevečkaitė (Šiauliai-Akmenė).

„Banga“ sudėtis: A.Mikalauskytė, K.Pranulytė, L.Bagdonaitė, R.Tarasevičiūtė, A.Skėrutė (82' L.Ubartaitė), E.Petrauskaitė  (64' G.Bitkerytė), P.Narbutaitė, M.Grikšaitė, A.Lekavičiūtė, T.Baličeva, L.Gedminaitė.