Uostamiestyje – pirmos sezono lygiosios

Asociatyvi „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ nuotr. Asociatyvi „Gargždų pramogos-Ąžuolas“ nuotr.

Šeštadienį Klaipėdoje „Gargždų pramogos-Ąžuolas" futbolininkai pirmą kartą sezone rungtynes baigė esant lygiam rezultatui.

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. 20 min. po perdavimo iš aikštės krašto kamuolį į vartus nukreipė E.Alekna. Rezultatą išlyginti pavyko paskutinę kėlinio minutę, kai po pakelto kampinio T.Tamošausko smūgį vartininkas atrėmė, tačiau pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs R.Malakauskas rungtynėse atstatė lygybę.
    Antrajame kėlinyje, nors iniciatyva ir priklausė gargždiškiams, realių progų įvarčiams sukurti nepavyko ir teko tenkintis iškovotu vienu tašku.
    Kitas ir paskutines sezono namų rungtynes gargždiškiai žais ateinantį penktadienį (rugsėjo 23 d.) 19.30val. centriniame miesto stadione su Telšių „Džiugas B" komanda.

Iš protokolo. FK „Koralas" 1:1 (1:1) „Gargždų pramogos-Ąžuolas"
    „Gargždų pramogos-Ąžuolas" sudėtis: M.Draukšas, T.Vitkauskas, G.Ratkus, E.Bračkus, S.Alsys, T.Tamošauskas, M.Jonelys (46' E.Rudavičius), M.Šiaulytis (83' D.Gailiušis), R.Malakauskas, S.Jurkus, E.Rudavičius. Atsargoje liko: V.Mickus, T.Vištartas ir S.Vyšniauskas
    Įvarčiai: 20 min. (1:0) E.Alekna (Koralas), 45 min. (1:1) R.Malakauskas (GP-Ąžuolas).