„Ledžinga“ įveikė Mažeikių „Smūgį“

(2 balsai)
Teisėjai sveikina „Ledžingos“ kapitoną, gynėją Paulių Bigenį (34 m.). Jono Blagnio nuotr. Teisėjai sveikina „Ledžingos“ kapitoną, gynėją Paulių Bigenį (34 m.). Jono Blagnio nuotr.

Sekmadienį Vakarų ledo ritulio lygos „Žemaitijos ledas" čempionate Šiaulių ledo arenoje Gargždų „Ledžinga“ sužaidė ketvirtas rungtynes šiame sezone. Po sunkios ir įtemptos kovos rezultatu 3:2 buvo pasiekta pergalė prieš Mažeikių „Smūgis“ komandą.

Į Šiaulius komanda išvyko be savo lyderių: trūko penkių pajėgiausių žaidėjų. Fantastiškai žaidė vartininkas Igoris Plotnikovas. Pirmasis kėlinys baigėsi 0:0, tačiau antrajame kėlinyje, pralošinėdama 0:2, komanda sugebėjo atsitiesti ir laimėti rezultatu 3:2.

Pirmą įvartį įmušė Algis Varnelis po puikaus Kęstučio Grimalio perdavimo. Antrą į patį vartų kampą tiesiog įkalė debiutantas šešiolikmetis gynėjas Arnas Timošenko.

Likus septynioms minutėms iki trečio kėlinio pabaigos, puikiu smūgiu vartininką nuginklavo Kleopas Krakys. Sutelkus visas jėgas gynyboje, komanda pasiekė pergalę.

Kitos rungtynės įvyks gruodžio 5 d. 21 val. Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje su HC „Klaipėda“ ekipa.

Komanda turnyrinėje lentelėje po šios pergalės užima antrą vietą.