„Bangos“ merginos įveikė vilnietes

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Bangos“ merginos rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus MFA „Žalgirį“.

Pirmąją pavojingą progą sukūrė viešnios iš Vilniaus. Laimei, kovodama su K. Žiliūte vilnietė iš 15 metrų nepataikė į vartus. Kur kas geriau savo galimybę išnaudojo „Bangos“ merginos. 14 minutę L. Gedminaitė dešiniuoju kraštu išbėgo viena prieš vilniečių vartininkę ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą 1:0. Dar po dešimties minučių „Bangos“ puolėja antrą kartą išbėgo prieš viešnių vartininkę, tačiau kamuolys nuskriejo tiesiai varžovei į rankas.

Baigiantis pirmajam kėliniui vilnietės pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės, tačiau „Bangos“ vartininkė V. Jurgaitytė smūgį atrėmė.

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo vilnietės ir jau pirmosiomis minutėmis vos nepasinaudojo spragomis „Bangos“ gynyboje – D. Švarcaitė tik paskutinę akimirką blokavo smūgį iš baudos aikštelės.

63 minutę viešnių nuotaiką visiškai sugadino L. Gedminaitė. Po tolimo P. Narbutaitės perdavimo rezultatyviausia „Bangos“ žaidėja iššoko prieš vartininkę, permetė per ją kamuolį ir ramiai pelnė antrąjį įvartį – 2:0.

Artėjant dvikovos pabaigai „Banga“ turėjo dar keletą pavojingų atakų, tačiau rezultatas nepasikeitė.

Kitas rungtynes „Bangos“ merginos žais rugsėjo 3 dieną 12 valandą Šiauliuose su „SG-FA“.

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – MFA Žalgiris (Vilnius) 2:0 (1:0)

Gargždų miesto stadionas, 50 žiūrovų. Teisėjas – L. Jonušis.

Įvarčiai: 14 min. ir 63 min. L. Gedminaitė (Banga).

Įspėjimai: 45 min. D. Švarcaitė, 78 min. K. Pranulytė (Banga); 18 min. M. Stankevičiūtė, 68 min. V. Čiapaitė (MFA Žalgiris).

„Bangos“ sudėtis: V. Jurgaitytė, D. Švarcaitė, K. Žiliūtė, R. Tarasevičiūtė, E. Petrauskaitė, M. Judeikytė, K. Pranulytė, M. Grikšaitė, P. Narbutaitė, V. Žatikina, L. Gedminaitė (89' A. Bondarenko).