LKSKA „Nemunas“ tinklinio turnyre Gargždų komandos užėmė trečiąsias vietas

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Praėjusį savaitgalį Anykščiuose vyko XXV Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos (LKSKA) „Nemunas“ vyrų ir moterų tinklinio turnyras. Kasmet rengiamose varžybose dalyvavo septynios moterų ir keturios vyrų komandos.

Moterų komandos rungtyniavo dviejuose pogrupiuose, A ir B. A pogrupyje žaidusios Sporto centro tinklininkės pogrupio varžybose nugalėjo Jonavos (2:0) ir Kauno (2:1) komandas, bet pritrūko sėkmės prieš Šiaulių tinklininkes (0:2) ir pogrupyje liko antros.

Pusfinalyje gargždiškės susitiko su Kaišiadorių ekipa, kuriame teko pripažinti priešininkių pranašumą (0:2). Varžybose dėl 3 vietos gargždiškės kovojo su Kauno komanda, kurią po atkaklios kovos nugalėjo rezultatu 2:1.

Kadangi vyrų grupėje rungtyniavo keturios komandos, tai buvo žaidžiama rato sistema. Pralaimėję Kelmės (0:2) ir Vilniaus (0:2) komandoms, bet įveikę Šiaulių ekipą (2:0), mūsiškiai turnyre iškovojo trečiąją vietą.