„Minijiečiai“ rungėsi tarpzoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose

(2 balsai)
Tarpzoninėse varžybose „Minijos“ progimnazijos mokiniai liko treti. J. Žukauskienės nuotr. Tarpzoninėse varžybose „Minijos“ progimnazijos mokiniai liko treti. J. Žukauskienės nuotr.

Lietuvoje įsisuko 2013-2014 metų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio karuselė. Joje sėkmingai dalyvavo „Minijos“ progimnazijos mokiniai.

Kovo 6 dieną „Minijos“ progimnazijos sporto salėje vyko Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. 2001 metų gimimo ir jaunesnių mokinių grupėje dėl nugalėtojų vardo varžėsi Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos bei „Minijos“ progimnazijos mokiniai.

Moksleiviai rungėsi devyniose estafetėse. Susumavus rezultatus, trečioje vietoje liko Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos rinktinė, antra vieta atiteko „Kranto“ mokiniams, o pirma vieta bei teisė dalyvauti Klaipėdos zonos varžybose – „Minijos“ progimnazijos mokiniams.

Kovo 15 dieną  Palangoje vyko zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. „Minijos“ progimnazijos mokiniai varžėsi su Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos komandomis. Klaipėdos miesto atstovai neatvyko. Įtemtoje kovoje Gargždų „Minijos“ mokiniai įrodė, kad jie stipriausi ir iškovojo pirmą vietą bei teisę kovoti tarpzoninėse varžybose.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio pagrindinis rėmėjas yra įmonė „ČikuRaku“, kuri apdovanoja kiekvienos festivalio rungties geriausią titulą pelniusį sportininką. Palangoje „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose geriausiais mūsų mokyklos komandos sportininkais pripažinti Evita Jenkutė (6b klasė) ir Edvinas Laurinavičius (6a klasė).

Tarpzoninėse varžybose Šilalėje kovo 29 dieną „Minijos“ progimnazijos mokiniai susitiko su Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos ir Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos komandomis. Šį kartą fortūna lydėjo „Minijiečių“ varžovus. Į finalą pateko varžybų šeimininkai. Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos mokiniai užėmė antrą vietą, o Gargždų  miesto komanda liko trečia.

Komandą ruošė kūno kultūros mokytoja Jolanta Žukauskienė.