L. Jakaitė ir G. Lukauskas iš Panevėžio parsivežė aukso medalius

Giedrius Lukauskas. Asmeninio albumo nuotr. Giedrius Lukauskas. Asmeninio albumo nuotr.

Savaitgalį Panevėžyje vyko Panevėžio regiono sunkiosios atletikos čempionatas, o kartu ir turnyras, skirtas P. Matkevičiaus atminimui. Į varžybas atvyko 80 įvairaus amžiaus ir pajėgumo sportininkų iš Vilniaus, Rokiškio, Telšių, Marijampolės, Anykščių, Panevėžio, Gargždų.

Puikiai varžybose pasirodė Klaipėdos rajono sunkiaatlečiai – gargždiškiai parsivežė penkias taures ir šešis medalius. Moterų grupėje (svorio kategorija iki 71 kg) Lijana Jakaitė iškovojo pirmąją vietą. Sportininkė rovimo veiksme išrovė 87 kg, stūmimo veiksme išstūmė 107 kg ir, susumavus abiejų rungčių rezultatus, dvikovėje surinko 194 kg.

Tarp vyrų (svorio kategorijoje iki 109 kg) nugalėtoju tapo Giedrius Lukauskas. Gargždiškis išrovė 105 kg, išstūmė 131 kg ir dvikovėje surinko 236 kg.

Absoliučioje įskaitoje tarp vyrų ir moterų Lijana Jakaitė užėmė penktą, o Giedrius Lukauskas – šeštą vietą.