Lietuvos meistrų čempionate – medalių lietus

Meistrai su treneriu E. Šaukliu Meistrai su treneriu E. Šaukliu

Klaipėdoje vyko Lietuvos atviras sunkiosios atletikos senjorų (meistrų) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai nuo 35 metų iš Lenkijos, Izraelio, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Šios varžybos išskirtinės, nes susirinko rekordinis dalyvių skaičius – bemaž 100.

Gargždus atstovavo Gargždų I-ji ir Gargždų II-ji komandos. Komandinė pirmoji vieta atiteko Panevėžiui, antroji vieta – Kaunui, trečioji vieta – Gargždų I-jai komandai, ketvirtoji vieta – Gargždų II-jai komandai.

Tarp moterų nugalėtojomis tapo: amžiaus grupėje iki 40 m., svorio kategorijoje 55 kg – Viktorija Survilienė; amžiaus grupėje iki 45 m. svorio kategorijoje 59 kg – Diana Mačiūtė; toje pat amžiaus grupėje, svorio kategorijoje 64 kg – Kristina Basova; amžiaus grupėje iki 50 m., svorio kategorijoje 64 kg – Solveiga Urnikytė – tai mūsų įžymybė, ilgų nuotolių bėgikė.

III-ą vietą amžiaus grupėje 35 m. svorio kategorijoje 76 kg iškovojo Rima Lisinskaitė.

Tarp vyrų čempionais tapo: Raimundas Averkinas – svorio kategorijoje virš 109 kg, amžiaus grupėje iki 55 m.; Algirdas Piaulokas – svorio kategorijoje 109 kg, amžiaus grupėje iki 60 m.; Laimutis Daugėla – svorio kategorijoje iki 109 kg, amžiaus grupėje iki 55 m.; Šarūnas Badaras – svorio kategorijoje 102 kg, amžiaus grupėje iki 40 m.; Vaclovas Rimgaila – svorio kategorijoje 109 kg, amžiaus grupėje iki 40 m.

Antrąsias vietas iškovojo: Giedrius Martišauskas – svorio kategorijoje 73 kg, amžiaus grupėje iki 40 m.; Evaldas Bitkeris – svorio kategorijoje 102 kg, amžiaus grupėje iki 55 m.; Raimondas Tamošauskas – svorio kategorijoje virš 109 kg, amžiaus grupėje iki 40 m.

Trečiąsias vietas iškovojo: Robertas Skurdenis – svorio kategorijoje 89 kg, amžiaus grupėje iki 50 m. ir Artūras Rastenis – svorio kategorijoje virš 109 kg, amžiaus grupėje iki 40 m.

Sportininkai ir treneris Edvardas Šauklys dėkingi Klaipėdos r. BĮ „Sporto centras“ bei varžybų organizatoriams.