Gargždų sunkiaatletėms – aukso medaliai

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Birželio 24–25 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos moterų ir vyrų sunkiosios atletikos čempionatas. Po zoninių varžybų teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo 11 gargždiškių.

Moterų grupėje į finalines varžybas pateko trys Gargždų sportininkės, kurios savo svorio kategorijose tapo nugalėtojomis.

Svorio kategorijoje iki 49 kg rovimo veiksmu iškėlusi 42 kg ir stūmimo veiksmu išstūmusi 52 kg bei dvikovėje surinkusi 94 kg čempione tapo AgnetaDotaitė.

Svorio kategorijoje iki 59 kg išrovusi 58 kg, išstūmusi 77 kg ir dvikovėje surinkusi 135 kg čempione tapo Evelina Galaibo.

Svorio kategorijoje iki 71 kg rovimo veiksmu iškėlusi 94 kg, stūmimo veiksmu – 110 kg ir dvikovėje surinkusi 204 kg čempione tapo Lijana Jakaitė. Sportininkė rovimo veiksmu bandė „šturmuoti“ Lietuvos rekordą – 97 kg, tačiau šį kartą bandymas buvo nesėkmingas. Moterų grupėje Lijana pripažinta absoliučia nugalėtoja.

Pasak trenerio Edvardo Šauklio, šiek tiek atsikvėpus po varžybų, Lijanos Jakaitės ir toliau laukia sunkus darbas treniruočių salėje, kadangi rugsėjo pradžioje sunkiaatletė dalyvaus Pasaulio čempionate Saudo Arabijoje, kur toliau bus renkami reitinginiai taškai kovoje dėl olimpinio kelialapio.

Vyrų grupėje prizininku tapo Vaclovas Rimgaila, svorio kategorijoje iki 109 kg iškovojęs trečiąją vietą. Svorio kategorijoje iki 73 kg Nojus Brazdeikis buvo penktas, Edgaras Skuodas – ketvirtas (svorio kategorija iki 96 kg), Vitalijus Solovej – šeštas.