„Banga“ vėl aplenkė „Sūduvą“

Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr. Gargždų „Bangos“ feisbuko nuotr.

„Optibet A lygoje“ trijų pralaimėjimų seriją pavyko nutraukti ir į 6-ąją vietą pakilti Gargždų „Bangai“.

Davido Afonso treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 35-ajame ture 1:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje svečių gretose aktyvumu išsiskyrė saugas Artiomas Fiodorovas – nuo poros ukrainiečio smūgių apsigynė „Bangos“ vartininkas Mantas Bertašius.

Gargždų ekipoje pro šalį mušė Konstantinas Šulcas, arti tikslo buvo galva smūgiavęs Ignas Venckus.

Po pertraukos ilgą laiką abi komandos pavojingų epizodų nesukūrė, tačiau pergalingas įvartis buvo pelnytas 83-iąją minutę. Valdas Paulauskas baudos aikštelėje sustabdė kamuolį Viliui Piliukaičiui, kuris jį vienu lietimu pasiuntė į vartus. Marijampolės ekipa pradėjo žaisti aktyviau, tiesa, M. Bertašius rungtyniavo solidžiai.

„Banga“ su 36 taškais aplenkė tašku mažiau turinčius marijampoliečius bei pakilo į 6-ąją vietą.