Praėjusį savaitgalį vyko net du stalo teniso turnyrai: rajono sportininkai varžėsi garbingai

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Sausio 20 dieną Šiauliuose vyko XXI tarptautinis J. Urbšienės vardo atminimui skirtas stalo teniso turnyras. Šiame renginyje dalyvavo 7 Klaipėdos raj. BĮ Sporto centras auklėtiniai, kurie varžėsi 2009 ir 2011 metų grupėse.

Vyresnių grupėje žaidė Lukas Tarvydas ir Markas Milius. Berniukai žaidė pogrupių grupes ir vėliau atkrintamąsias. Lukui grupėje pergalių pavykti nepavyko, o Markas, po atkaklių kovų, deja, taip pat neįveikė pogrupių etapo ir į pagrindinę lentelę nepateko. Grupėje pralošė du susitikimus rezultatu 2:3 ir iškovojo vieną pergalę rezultatu 3:2. Bendroje įskaitoje Lukas – 17-tas, Markas – 10-tas.

Jaunesnieji žaidė 32-jų žaidėjų lentelėje, dviejų minusų sistema su visų vietų išaiškinimu.

Aukščiausią vietą pavyko iškovoti Danieliui Srėbaliui, jis galutinėje įskaitoje – 8-tas. Atitinkamai toliau, 10-tą vietą iškovojo Aronas Žemgulys, 17-tą – Edvinas Gedvilas, 19-tą – Jonas Žvaigždinas, 20-tą – Matas Petrauskas.

Sausio 21 dieną Naujosios Akmenės žiemos taurės varžybose dalyvavo du Sporto centro auklėtiniai.

Varžybose jie dalyvavo 500+ reitingo grupėje be amžiaus apribojimo. Šioje grupėje varžėsi 48 sportininkai.

Nors jauniesiems tenisininkams tai buvo antrosios varžybos per dvejas dienas, jiems jėgų tikrai nepristigo.

Jauniausias turnyro dalyvis Aronas Žemgulys užėmė 28-tą vietą. Jis puikiai priešinosi kur kas vyresniems turnyro dalyviams ir privertė paprakaituoti kiekvieną. Aronas šiandien turėjo puikų pavyzdį – komandos draugą Marką. Markas įveikė visus savo varžovus ir tapo šių varžybų nugalėtoju!

Stalo teniso sezonas įsibėgėja, sausį–vasarį laukia jaunučių bei jaunių čempionatai.