„GP-Taškas“ užsitikrino prizinę vietą

(2 balsai)
Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

„Gargždų Pramogos-Taškas“ futbolininkai sutriuškino Mažeikių „Olimpo SC“ komandą ir užsitikrino prizinę vietą LFF III lygos pirmenybėse.

Į rungtynes vėlavusiems varžovams gargždiškiai nuo pat pirmos varžybų minutės kibo į atlapus. 15 ir 19 minutę dviem M.Šiaulyčio ir T.Tamošausko įvarčiais „taškiečiai“ greitai įgijo pranašumą. Iki rungtynių pertraukos gargždiškiai turėjo ne vieną progą dar labiau įtvirtinti persvarą, tačiau buvo netikslūs.

Tai, ko nepavyko padaryti pirmajame kėlinyje, komandai kur kas geriau sekėsi po pertraukos. 47 minutę pasižymėjo K.Valančius, 60 minutę antrą kartą rungtynėse įvartį pelnė M.Šiaulytis. 69 minutę A.Kukšta gražiu smūgiu galva pradėjo svečių triuškinimą. 72 minutę R.Repšys tolimu „šūviu“ jau šeštą kartą nuginklavo svečių vartininką, o 74 minutę pergalę rezultatu 7:0 vainikavo V.Mickaus įvartis.

Iki LFF III lygos Klaipėdos regionų  pirmenybių pabaigos likus 2-3 turams gargždiškiai užsitikrino mažiausiai trečią vietą, tačiau dar turi galimybių kovoti ir dėl pirmos vietos.

Iš protokolo:

„G.Pramogos-Taškas“ – „Olimpo SC“ 7:0 (2:0)

Įvarčiai: 15' M.Šiaulytis, 19' T.Tamošauskas, 47' K.Valančius, 60' M.Šiaulytis, 69' A.Kukšta, 72' R.Repšys, 74' M.Mickus

Sudėtis: R.Uosis, Ž.Stirbys, A.Montrimas, E.Bračkus, A.Kukšta, M.Jonelys, T.Tamošauskas, M.Šiaulytis, G.Ratkus, M.Mickus, K.Valančius. Po keitimų aikštėje pasirodė: M.Baranauskas, S.Kovšovas, An.Bačanskis, D.Afonso, I.Šakys, V.Mickus, R.Repšys, R.Vitkus.