Gargždiškiams į „Futsal Orakulo taurės“ finalinį ketvertą prasibrauti nepavyko

Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

Ketvirtfinalyje Gargždų „Pramogos-SC“ Kauno sporto halėje po atkaklios kovos rezultatu 5:4 (3:3) nusileido vietos „Celsis“ komandai.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, o komandos pirmais įvarčiais apsikeitė jau pirmoje kėlinio dalyje. 7-ąją minutę „Celsį“ į priekį išvedė D.Urbelionis (1:0), o vos po minutės rezultatą jau lygino G.Ratkus – 1:1. Antroje kėlinio dalyje žaidimą labiau kontroliavo kauniečiai ir po V.Adomaičio bei A.Šliuževičiaus tikslių smūgių išsiveržė į priekį – 3:1. Tačiau kėlinio pabaigoje dvi sėkmingas atakas surengė „Pramogos SC“ ir prieš ilgąją pertrauką vėl atstatė lygybę – 3:3. Įvarčius pelnė A.Butkus ir A.Staponka.

Antrajame kėlinyje abi komandos didesnį dėmesį skyrė gynybai, visgi pirmieji, įpusėjus antrajam kėliniui, pasižymėjo šeimininkai – po  A.Šliuževičiaus įvarčio „Celsis“ persvėrė rezultatą – 4:3. 35-ąją rungtynių minutę kauniečių atotrūkį nuo varžovų dar labiau padidino antrąjį savo įvartį įmušęs D.Urbelionis (5:3). Pasiduoti nelinkę gargždiškiai bandė gelbėti rungtynes, tačiau sušvelninti rezultatą po M.Gudaukso įvarčio  pavyko tik  paskutinę rungtynių minutę – 4:5. Rungtynių sirena užfiksavo „Celsio“ pergalę rezultatu 5:4, kuri kauniečiams leido prasibrauti į „Futsal Orakulo taurės“ finalo ketvertą.

Rungtynių statistika

Kauno „Celsis“ – Gargždų „Pramogos SC“ 5:4 (3:3).

Kauno Sporto halė. Teisėjai: Arūnas Dabkus, Edgaras Bučinskas.

Įvarčiai: 7 min. D.Urbelionis (1:0), 8 min. G.Ratkus (1:1), 12 min. V.Adomaitis (2:1), 15 min. A.Šliuževičius (3:1), 16 min. A.Butkus (3:2), 17 min. A.Staponka (3:3), 31 min. A.Šliuževičius (4:3), 35 min. D.Urbelionis (5:3), 40 min. M.Gudauskas (5:4).

Įspėjimai: 4 min. M.Gudauskas – geltona kortelė („Pramogos SC“), 36 min. T.Tamošauskas – geltona kortelė („Pramogos SC“).

Gargždų „Pramogos-SC“ sudėtis: D.Ūselis, A.Montrimas, A.Staponka, T.Tamošauskas, A.Butkus, G.Ratkus, M,.Gudauskas, K.Urbaitis, M.Kura.